Biegiem po zdrowie

Podsumowanie 2023 (nie uwzględnia założeń regulaminu, szczegółowe wyniki: wyniki z podziałem na region i kategorie wiekowe)
dane rocznik biegi punktów szkoła/klub/miasto
BECZAŁA ALICJA 2021 1 1 ZSP Jankowice
Darulis Marcin 2021 5 5 Czechowice-Dziedzice
+ Nie ma na liście...
Janusz Daniel 2021 2 2 Czechowice-Dziedzice
Kohut Jakub 2021 2 2 Niepubliczne Przedszkole CETIR w Goczałkowicach
Majka Wiktoria 2021 1 1 Nie ma na liście...
Puskarczyk Zofia 2021 1 1 Nie chodzi do przedszkola
Sobecka Hanna 2021 2 2 Żłobek Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
Świerczek Stanisław 2021 1 1 Czechowice-Dziedzice
Wypych Stanisław 2021 1 1
Bednarczyk Tymon 2020 1 1
Błachut Julita 2020 6 17 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Bochynek Nikodem 2020 1 1 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Budny Anastazja 2020 4 4 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Filapek Józef 2020 3 3 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
+ Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Kozłowski Antoni 2020 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Placuch Maria 2020 6 19 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Płucienniczak Kornel 2020 1 1 Przedszkole Bestwinka
Rybski Ignacy 2020 1 1 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Sakrajecka Ewa 2020 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Siemienik Wiktor 2020 1 1 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Żurek Aniela 2020 3 7 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
ADAMASZEK JONATAN 2019 4 4 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Balon Amelia 2019 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Białka Stefania 2019 4 4 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Byra Maja 2019 1 5 Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 7 CZECHOWICE-DZIEDZICE
Bywalec Szymon 2019 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Czylok Wojciech 2019 3 3 Czechowice-Dziedzice
+ Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Dyrda Aleksandra 2019 1 8 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Fluder Aleksandra 2019 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach
Gawlinski FRANCISZEK 2019 2 6 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Gebauer Józef 2019 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Gebauer Jóżef 2019 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Górski Dominik 2019 1 1 PP Mazańcowice
Górski Filip 2019 1 1 PP Mazańcowice
Grzywacz Maja 2019 3 3 Oddział przedszkolny przy SP 7 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Oddział przedszkolny przy SP 7 w Czechowicach Dziedzicach
Jurczak Liliana 2019 4 6 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Klimas Ignacy 2019 1 1 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Kohut Maja 2019 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Kołoczek Elena 2019 4 4 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Kopoczek Nadia 2019 2 5 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kulka Igor 2019 1 4 Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuryj Łucja 2019 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Maśka Karol 2019 1 1 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Matysrk Marta 2019 1 1 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Mglej Bartek 2019 1 1
MGLEJ BARTOSZ 2019 3 3 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Paszana Olga 2019 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Razowska Lena 2019 1 1 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Ryszka Liwia 2019 1 1 Nie ma na liście...
Schmeiduch Krzysztof 2019 1 1
Sobecki Franciszek 2019 4 9 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Stańczyk Hanna 2019 1 2 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Stypczyński Piotr 2019 1 1 Przedszkole
Szczypka Franciszek 2019 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Świerczek Leon 2019 3 3 Czechowice-Dziedzice
Świstak Natalia 2019 1 1 Przedszkole prywatne Drugi Domek Czechowice-Dziedzice
Wątor Oliwia 2019 5 30 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Bartoszek Jan 2018 3 3 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Bochynek Liliana 2018 1 2 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Czaprowicz Tomasz 2018 2 3 Oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 6
+ Przedszkole u Ignasia przy Szkole Podstawowej nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Ćwiertnia Wiktoria 2018 4 24 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Darulis Nina 2018 6 66 Czechowice-Dziedzice
+ Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
DUŚ Liliana 2018 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Filipowicz Łucja 2018 1 3 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Haszczyc Jakub 2018 5 5 Przedszkole u Ignasia w SP nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Przedszkole u Ignasia w Szkole Podstawowej nr 6 w Czechowicach -Dziedzicach
+ Przedszkole u Ignasia w Szkole Podstawowej nr 6 w Czechowicach Dziedzicach
+ Przedszkole u Ignasia w SP nr 6 Czechowice-Dziedzice
+ Przedszkole u Ignasia w SP nr 6 Czechowice Dziedzice
Jurczak Filip 2018 4 4 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Kądziołka Olaf 2018 1 1 Bielsko-Biała
Kozłowski Ignacy 2018 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Krupnik Antoni 2018 6 43 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Kwiczała Igor 2018 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Łoskot Kacper 2018 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Mačejko Leonard 2018 1 17 AK STARÁ BYSTRICA
Machej Szymon 2018 5 7 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Manowski Radosław 2018 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach
Mańdok Maciej 2018 6 13 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Marczyk Filip 2018 3 13 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
MGLEJ WOJCIECH 2018 4 4 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Mglej Wojtek 2018 1 1
Pępek Jakub 2018 3 4 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Sakrajecki Piotr 2018 4 4 Przedszkole Publiczne przy Szkole Podstawowej nr 6
+ Przedszkole u Ignasia
+ Przedszkole u Ignasia przy SP6
+ Przedszkole u Ignasia przy SP 6
Siudak Maja 2018 6 38 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Siwiec Stefan 2018 1 2 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Stolarski Adam 2018 1 5 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Witański Filip 2018 1 1 przedszkole publiczne nr.2 w Goczałkowicach-zdroju
Wypych Jan 2018 1 1
Baruciak Zofia 2017 1 10 Dankowice
Barzycki Bruno 2017 5 11 Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Białka Rozalia 2017 4 45 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Biela Igor 2017 2 22 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Budny Tomasz 2017 5 83 Przedszkole Publiczne w Ligocie
+
+ Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie
Budny Zofia 2017 6 74 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Bywalec Maja 2017 4 39 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Chudziński Kacper 2017 2 24 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Czuk Milosz 2017 1 1 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Czuk Miłosz 2017 1 1 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Dłóciok Oliwia 2017 1 1 ZSP w Bestwince
Dudzik Maria 2017 3 14 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Dudzik Maria (Ł) 2017 4 77 Przedszkole w Łące
+ ZSP w Łące
Filapek Franciszek 2017 1 2 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Filapek Kornelia 2017 5 84 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Flaková Agata 2017 3 58 AK Stará Bystrica
Fluder Anna 2017 2 5 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach
Gebauer Łucja 2017 3 35 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Gębołyś Seweryn 2017 5 76 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Gola Filip 2017 1 10 Oddział przedszkolny przy SP1 w ligocie
Gola Hanna 2017 2 21 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Gola Jakub 2017 6 41 Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Górecki Franciszek 2017 2 17 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Hess Adrian 2017 2 32 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Hoder Jan 2017 5 95 Przedszkole publiczne w Dankowicach - zespół szkolno przedszkolny w Starej Wsi
+ Zespół szkolno przedszkolny w Dankowicach
Homa Franciszek 2017 6 53 Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Hromadka Adrian 2017 1 9 Ak Stará Bystrica
Indeka Borys 2017 1 1 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
JONKISZ ERWIN 2017 1 7 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Klimaniec Liliana 2017 1 10 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Klimas Antonina 2017 1 10 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Klimca Emilia 2017 1 1 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Kołoczek Iga 2017 4 57 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Kopeć Radosław 2017 6 26 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Kotrisova Maria 2017 1 13 AK Stará Bystrica
Kowalewski Ignacy 2017 4 59 Przedszkole nr 12 Żywiec
+ Przedszkole nr 12 w Żywcu
+ Przedszkole nr12 w Żywcu
Kożdoń Joanna 2017 1 17 Przedszkole nr 4 w Skoczowie
KUBIEŃ IGOR 2017 6 105 ZSP Jankowice
Kubień Jakub 2017 6 75 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Kudłaciak Wiktor 2017 6 116 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuliński Błażej 2017 4 10
+ Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuryła Nadia 2017 6 114 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kyrcz Joanna 2017 1 11 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Lapczyk Katarzyna 2017 1 11 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Łucki Jan 2017 1 17 Pszczyna
Markiel Jan 2017 3 15 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Markiel Laura 2017 3 23 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Sara 2017 1 1 Przedszkole Błękitna Akademia
Nachlik Aleksander 2017 1 14 Przedszkole przy SP 4 Pszczyna
Owczarz Wiktor 2017 4 54 Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
+ MOSiR Czechowice-Dziedzice
Pala Joanna 2017 1 2 przedszkole CETIR
Paraluk Pola 2017 3 15 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Paveleková Lea 2017 2 35 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Płoskonka Zofia 2017 4 54 Przedszkole nr 11 im. Misia Uszatka w Krakowie
Płucienniczak Wiktor 2017 2 20 Przedszkole Bestwinka
+ Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwince
Polok Helena 2017 6 59 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Porębski Tymoteusz 2017 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Prządka Hanna 2017 3 54 Przedszkole publiczne nr 4 w Pszczynie
+ PP4
+ PP4 Pszczyna
Rajtor Adam 2017 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach
Ryszka Tola 2017 2 8 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Sakrajecki Antoni 2017 6 55 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Schmeiduch Piotr 2017 2 28
+ Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Sikora Lena 2017 1 14 Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Stanik Krzysztof 2017 1 4 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Stawicka Pola 2017 2 21 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Stawowski Antoni 2017 1 15 Przedszkole Szkrabek
Tomala Adam 2017 2 5 Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Wągiel Antoni 2017 2 25 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Wich Stanisław 2017 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Wiewióra Wiktoria 2017 1 14 Oddział Przedszkolny przy SP3 w Ligocie
Włodyka Zofia 2017 1 4 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach
Wójcikiewicz Franciszek 2017 2 24 Przedszkole w Dankowicach
+ Dankowice
Zduńczyk Kajetan 2017 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Żoczek Amelia 2017 1 9 Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
ADAMASZEK SAMUEL 2016 4 26 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
+ Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Balon Małgorzata 2016 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Bartoszek Kajetan 2016 1 7 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Bednarczyk Tola 2016 2 18 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Benek Maksymilian 2016 6 102 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Błachut Dawid 2016 2 39 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
+ Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowicach
Błaszczak Szymon 2016 2 29 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
BULAI Bohdana 2016 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Bylicki Ignacy 2016 1 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Cáder Matias 2016 1 8 Stará Bystrica
Cebula Piotr 2016 6 94 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Chanek Karol 2016 1 8 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Chrapek Kaja 2016 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Cicha Helena 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Czulak Nadia 2016 1 12 Przedszkole 51 Bielsko-Biała
Damaz Daniel 2016 1 3 Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Darulis Alan 2016 5 95 Czechowice-Dziedzice
+ Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Filapek Jakub 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Filapek Tymoteusz 2016 6 109 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
+ Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Foltyn Leon 2016 1 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Gabryś Eliza 2016 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Gębala Anna 2016 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Gibas Karol 2016 1 8 Nie ma na liście...
Gładysz Karol 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Gonciarz Emilia 2016 1 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Hałas Aleksander 2016 1 11 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Jagoda Mateusz 2016 2 24 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Jakubiec Nikodem 2016 1 8 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Janusz Jonathan 2016 2 23 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach
Jarczok Michał 2016 2 18 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Kacperski Bruno 2016 6 96 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
+ Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kalita Julia 2016 5 99 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
+ Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Klimek Maja 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Klimek Maksymilian 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kocur Barbara 2016 1 8 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Kopoczek Emilia 2016 4 44 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kowalewski Igor 2016 4 65 Szkoła podstawowa nr 6
+ Szkoła podstawowa nr 6 w Żywcu
Kożdoń Monika 2016 1 20 Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
Krawczyk Błażej 2016 4 52 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
+
+ Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Kroczek Szymon 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kruk Anna 2016 1 8 Dankowice
Krysta FILIP 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kubieniec Nadia 2016 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Kucharczyk Lena 2016 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kucharczyk Pola 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kumor Bruno 2016 1 3 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuryj Szymon 2016 5 38 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Łoskot Victoria 2016 2 27 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Łucki Wojciech 2016 1 16 Pszczyna
Łukasik Aleksander 2016 1 1 Szkoła Podstawowa w Kaniowie
Majka Nikodem 2016 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 29 w Bielsku-Białej
Matulewicz Jagoda 2016 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Antoni 2016 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Michalczak Marta 2016 2 23 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Micorek Zofia 2016 6 75 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Mikołajczyk Jagoda 2016 2 21 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Mikuśkiewicz Gabriel 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
MOL FILIP 2016 2 16 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Mrzyk Kacper 2016 5 24 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
+
Mynarski Karol 2016 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Pankosz Oskar 2016 2 13 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Paszana Paweł 2016 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach
Pawlik Noemi 2016 4 32 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
+ Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Pępek Adam 2016 3 11 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Pogłódek Laura 2016 2 36 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Rojczyk Jeremiasz 2016 2 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Rybska Eliza 2016 3 22 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Rychta Lena 2016 1 10 Czechowice-Dziedzice
Šadibol Matúš 2016 2 39 AK Stará Bystrica
+ Ak Stará Bystrica
Siemienik Jan 2016 2 20 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
SIENKIEWICZ Jagoda 2016 2 31 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Siwiec Alek 2016 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Skoczylas Nadia 2016 1 8 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Smalcerz Lena 2016 5 41 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
+ Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Szafron Filip 2016 2 9 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Szczotka Jakub 2016 6 67 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Szczurek Oliwier 2016 1 11 Przedszkole nr 5 Tychy
Szczyrek Klaudia 2016 6 108 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Szerszeń Adam 2016 1 10 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Szpara Aniela 2016 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Świstak Emilia 2016 1 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Trocha Aurélia 2016 4 74 Ak Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Waleczek Natalia 2016 1 6 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Wesołowska Hanna 2016 2 29 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Widak Gabriela 2016 6 94 Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Wilgocka Konstancja 2016 5 75 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Witański Szymon 2016 1 1 szkoła podstawowa w Goczałkowicach-Zdrój
Wojdyła Szymon 2016 2 25
+ Bielsko-Biała
Woźniak Amelia 2016 1 17 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Wróbel Amelia 2016 6 66 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Zemczak Zofia 2016 1 10 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Żadkiewicz Karolina 2016 2 24 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Żuławski Iwo 2016 1 4 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Banet Marcel 2015 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Baron Weronika 2015 6 81 Szkoła Podstawowa Nr 29 w Bielsku-Białej
Bartoszek Zofia 2015 3 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Białka Aniela 2015 4 46 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
+
Bizoń Stanisław 2015 1 17 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowicach
Bożek Magdalena 2015 2 21 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Budny Zuzanna 2015 5 31 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie
Bylicki Gabriel 2015 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Byra Tymoteusz 2015 1 14 UMKS 3 Czechowice dziedzice
Chochlińska Zuzanna 2015 1 5 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Dąbrowski Igor 2015 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Drąg Jakub 2015 1 3 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Droździk Nina 2015 2 10 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Dubovická Sára 2015 3 56 AK Stará Bystrica
+ Stará Bystrica
Dzielawska Lena 2015 3 26 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Englert Leon 2015 1 9 ZSP Szkoła Podstawowa Kaniów
Feilert Liliana 2015 6 78 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Filapek Szymon 2015 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Filipowicz Błażej 2015 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Gawlak Małgorzata 2015 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Gebauer Ignacy 2015 5 91 SP Zgromadzenia Corek Bożej Milosci
+ SP Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Bielsku-Białej
+ Bielsko-Biała
+ -- szkoła / klub - zgłosić przed zawodami
Głód Maja 2015 1 9 ZSP Międzyrzecze Górne
Górecki Antoni 2015 2 7 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Grzonka Oskar 2015 1 7 Szkoła podstawowa nr 3 Jastrzębie-Zdrój
Grzywacz Piotr 2015 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Jałowiczor Mikołaj 2015 2 18 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
JASZEK KAROL 2015 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Jonkisz Leon 2015 2 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Klimaniec Zofia 2015 1 14 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Klimas Klara 2015 1 5 Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Kłysiewicz Szymon 2015 1 1 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Koblak Julia 2015 3 10 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Kołoczek Aleksy 2015 6 57
+ Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
+ Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Koščál Marek 2015 3 48 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Kóska Mikołaj 2015 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Krosny Stanisław 2015 5 100 SP 9 Łąka
+ Łąka
Krupka Paweł 2015 1 1 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Krupnik Julia 2015 6 89 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Krzywoń Aleksander 2015 6 64 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kubień Wojciech 2015 6 86 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
+ Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Kublová Emma 2015 5 100 AK Stará Bystrica
+ Stará Bystrica
Kuboszek Tymoteusz 2015 3 23 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Kudłaciak Oliwia 2015 6 49 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Lapczyk Jan 2015 1 6 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Majdak Paweł 2015 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Malchar Marcin 2015 1 14 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszarawie Bystrej
Mańka Mikołaj 2015 1 6 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Marczyk Alicja 2015 2 15 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Maśka Aleksander 2015 2 34 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Fabian 2015 1 1 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Mazur Marcin 2015 6 66 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Mikołaj 2015 2 8 SP 3 Bielsko-Biała
+ Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-Białej
Melišík Jakub 2015 1 16 AK Stará Bystrica
Mikuśkiewicz Wiktor 2015 1 4 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Muchacki Bartosz 2015 5 21 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Musiol Mateusz 2015 1 2 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Musioł Mateusz 2015 3 11 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Nowy Marta 2015 2 23 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Ostra Liliia 2015 1 10 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Panfil Nina 2015 6 113 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Paw Mateusz 2015 4 75 SP 4,Pszczyna
+ SP 4 Pszczyna
+ SP4 Pszczyna
Piasecki Wojciech 2015 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach
Piątek Justyna 2015 4 67 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Pisarek Szymon 2015 1 9 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Placuch Antoni 2015 6 84 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Polok Marcel 2015 1 1 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Bestwinie
Poniščjaková Kamila 2015 1 11 AK Stará Bystrica
Procner Zofia 2015 1 9 Sp 20 Bielsko-Biała
Puskarczyk Karolina 2015 2 12 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Ramza Brajan 2015 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Sałata Maria 2015 3 50 SP 2 Kęty, Double N Sport Academy
+ SP 2 Kęty, Double N Nina Nycz
+ Double N Nina Nycz, SP2 Kęty
Ševec Matúš 2015 4 55 AK Stará Bystrica
+ Stará Bystrica
Shcheholska Sofiia 2015 1 5 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Siudak Malika 2015 4 48 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Smoliński Julia 2015 1 13 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Stanik Piotr 2015 1 9 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Stańczyk Franciszek 2015 1 7 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Szadurska Alicja 2015 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Świerad Szczepan 2015 3 50 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
ŚWIEŻY DOMINIK 2015 2 20 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Tomala Juliusz 2015 2 4 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Tomanek Jan 2015 2 24 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Wągiel Jan 2015 3 36 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Węglarz Zuzanna 2015 6 100 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Wròbel Jan 2015 3 18 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Zduńczyk Amelia 2015 2 11 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Żoczek Filip 2015 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Żur Mia 2015 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Żurek Kalina 2015 4 40 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Adamus Wojsław 2014 3 24 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Baca Jan 2014 3 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Balcarek Maja 2014 4 31 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Baron Krystyna 2014 6 72 Szkoła Podstawowa Nr 29 w Bielsku-Białej
Błachut Rafał 2014 6 38 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowicach
Budny Antoni 2014 5 39 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Budny Lilianna 2014 5 77 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie
Budny Stanisław 2014 5 37 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Buro-Prus Antonina 2014 2 14 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Bywalec Amelia 2014 4 47 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Carr Scarlett 2014 5 87 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie
Cebula Marysia 2014 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Chrobak Maksymilian 2014 6 80 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Ciesielczyk Nikola 2014 1 4
Cocyk Kamila 2014 4 49 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Czarnecka Julia 2014 1 18 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Czech Kamil 2014 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Ćmok Barbara 2014 1 18 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Ćwiertnia Zofia 2014 4 16 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Dąbrowska Anna 2014 2 17 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Dyrda Jakub 2014 1 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie
Englert Inga 2014 1 6 ZSP Szkoła Podstawowa Kaniów
Fluder Patryk 2014 2 27 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Gębołyś Radosłae 2014 1 3 SMS BBTS Podbeskidzie
Gębołyś Radosław 2014 1 19 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Gola Piotr 2014 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Gruszka Karol 2014 5 82 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Guzdek Bartłomiej 2014 6 101 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Hess Maja 2014 2 35 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Hławiczka Mikołaj 2014 1 19 Szkoła Podstawowa nr.3 w Skoczowie
Hoder Emilia 2014 4 21 Zespół szkolno przedszkolny w Dankowicach
+ Szkoła podstawowa w Dankowicach
KŁAPTOCZ ANTONI 2014 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kocur Dawid 2014 3 17 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Koperska Lilianna 2014 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Korczyński Adrian 2014 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kosmala Nela 2014 2 17 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kożdoń Szymon 2014 1 1 Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
Kulka Leon 2014 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Kupczak Anna 2014 5 49 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuryj Oliwier 2014 5 47 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuryła Lena 2014 6 120 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuzka Leonard 2014 6 100 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kwiczała Julka 2014 3 24 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Majdak Igor 2014 1 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Malarz Antoni 2014 6 102 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Moglia Julia 2014 6 114 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Mrzyk Karol 2014 6 62 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
+
Paraluk Patryk 2014 3 4 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Paveleková Karolína 2014 2 33 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Pietraszko Marek 2014 2 26
+ Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Bestwinie
Piznal Piotr 2014 6 34 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Podgórska Blanka 2014 6 77 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Podkańska Julia 2014 6 55 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Podkańska Oliwia 2014 6 31 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Polok Emilia 2014 6 20 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Polok Wojciech 2014 2 2 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Ponikowski Kordian 2014 2 18 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Rozmus Natalia 2014 2 7 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Ryguła Nikola 2014 1 17 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku
Saługa Mikołaj 2014 1 1 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Siemiński Mikołaj 2014 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Siwiec Leon 2014 1 10 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Słowińska Kamila 2014 1 5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
stanclik hubert 2014 4 6 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Szczyrek Oliwier 2014 6 101 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Szostak Amelia 2014 2 6 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Szpaczek Laura 2014 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Szpara Mateusz 2014 6 46 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Ungehojer Jan 2014 2 7 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Wątor Kamil 2014 3 31 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Wiewióra Oskar 2014 1 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Wilkosz Wiktor 2014 3 12 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Witański Emil 2014 1 4 szkoła podstawowa w Goczałkowicach-Zdrój
Wojdyła Karolina 2014 2 5 SP MM Sport Bielsko Biała
+ Nie ma na liście...
Wróbel Kamil 2014 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Zabost Iga 2014 6 70 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Zarzyna Marcelina 2014 4 66 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Żertka Jakub 2014 6 118 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
ADAMASZEK IGNACY 2013 5 86 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Barzycki Antoni 2013 6 29 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Biber Filip 2013 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Borawski Michał 2013 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Budka Jan 2013 4 26 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
+ SP nr 2 w Bystrej
+ SP nr 2 Bystra
+ SP nr 2 Bystra
Chudzińska Amelia 2013 1 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Czyż Wojciech 2013 6 100 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Danel Lena 2013 1 18 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Faruga Adam 2013 2 2 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Filipkowski Alexander 2013 1 2 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Fuzoń Mateusz 2013 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Gajda Hanna 2013 1 5 MKS Czechowice Dziedzice
Gatner Tomasz 2013 1 17 MKS Iskra Pszczyna
Gawlinska Gabriela 2013 3 32 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Gawlinska Gabrysia 2013 1 4 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Glos Amelia 2013 1 8 ZSP Jasienica
Gładysz Wiktor 2013 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Grubka Jagoda 2013 2 28 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Harężlak Sandra 2013 2 25 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Jakubowska Karina 2013 1 7 Szkoła podstawowa nr 1 Goczałkowice-Zdrój
Jarczok Dawid 2013 2 22 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Jonkisz Alan 2013 6 55 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Jurkowski Konstantyn 2013 1 6
Kacperska Melania 2013 6 113 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kapuśnik Jakub 2013 3 22 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Karasiewicz Amelia 2013 1 10 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kądzioła Mikołaj 2013 1 10 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasienicy
Kądziołka Oskar 2013 1 4 Bielsko-Biała
Koblak Joanna 2013 2 14 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Kocierz Maja 2013 2 24 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Kopeć Aleksandra 2013 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kopeć Lena 2013 4 44 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Koščálová Lilien 2013 3 42 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Kostrzewska Natalia 2013 5 93 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Kościołek Franciszek 2013 1 18 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Kozak Alan 2013 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kozik Jan 2013 2 2 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kruk Adam 2013 1 7 Dankowice
Kuboszek Kamil 2013 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Kucharczyk Hubert 2013 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kucharczyk Maja 2013 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Maj Karol 2013 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Maj Tomasz 2013 3 13 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Malik Milena 2013 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Matyaszek Karolina 2013 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Mazur Michał 2013 6 94 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Michalczak Kajetan 2013 2 14 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Michalski Mikołaj 2013 1 2 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Micorek Karol 2013 6 76 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
MOL MAKSYMILIAN 2013 2 5 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
MORYTO JAKUB 2013 2 6 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Muchacka Magdalena 2013 6 75 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Mykhailova Sofiia 2013 5 100 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Parchański JAN 2013 2 2 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
+
Piznal Jakub 2013 6 106 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Plinta Piotr 2013 1 1 Szkoła Podstawowa w Jasienicy
Pogłódek Adriana 2013 2 24 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Posiła Jan 2013 1 18 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Posłuszny Maja 2013 2 31 Just Team Bielsko-Biała
Procner Antoni 2013 1 6 Sp 20 Bielsko-Biała
Rajtor Kasia 2013 1 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Rozner Karol 2013 5 52 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Šadibolová Sofia 2013 2 32 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Serwin Kacper 2013 1 1 ZS Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Stolarska Aleksandra 2013 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Szadurski Dawid 2013 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Szczotok Antoni 2013 5 26 MKS Czechowice-Dziedzice
+ Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Szkucik Bartosz 2013 4 63 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Sztafa Weronika 2013 4 44 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Świerad Nina 2013 4 69 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
ŚWIEŻY OLIWIA 2013 2 29 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Tabiś Łukasz 2013 5 100 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Tittor Elżbieta 2013 2 15 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Trocha Roland 2013 2 39 Ak Stará Bystrica
Tyc Julia 2013 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Uchwat Natalia 2013 1 3 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Urbańska Paulina 2013 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Widak Nikodem 2013 6 70 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Wiśniewski Filip 2013 4 37 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Wizner Sara 2013 6 43 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Wolny Lena 2013 1 2 Szkoła Podstawowa Sól - Kiczora / adres Sól-Kiczora 297, 34-370 Sól
Wrzoł Antoni 2013 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Wrzoł Tomasz 2013 4 28 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Zabost Pola 2013 6 97 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Zawiślak Filip 2013 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Zdonek Antoni 2013 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Zemczak Lena 2013 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Zuber Marta 2013 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Zubrzyński MAKSYMILIAN 2013 1 1 Zsp im. Tadeusza Kościuszki w Jasienicy
Żoczek Krzysztof 2013 4 14 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
ADAMASZEK NIKODEM 2012 5 92 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Aksonov Makar 2012 2 12 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Baca Pawel 2012 1 19 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Baca Paweł 2012 1 18 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Borgieł Jacek 2012 2 10 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Borgieł Jakub 2012 2 4 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Bożek Piotr 2012 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Brychcy Aleksandra 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
CHMIELNIAK BARTLOMIEJ 2012 1 17 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Chrobak Mikołaj 2012 4 42 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Czajowski Mikołaj 2012 5 58 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Czaprowicz Piotr 2012 2 29 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Czulak Szymon 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Bielsku-Białej
Dobucki Mateusz 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Drąg Michał 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Droździk Kinga 2012 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Filapek Liliana 2012 6 99 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Filipiak Lena 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Gach Julia 2012 3 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
+
Gawlak Urszula 2012 2 24 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Gicala Piotr 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Gloger Kamila 2012 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Gola Bartłomiej 2012 1 7 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Gola Damian 2012 1 2 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Góra Sandra 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
GUZDEK WOJCIECH 2012 5 74 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Gwizdoń Emma 2012 4 42 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Horeczy Amadeusz 2012 2 18 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Iciek Amelia 2012 3 36 Szkoła podstawowa Międzyrzecze Górne
+ Międzyrzecze górne
+ Szkoła podstawowa Międzyrzecze gorne
Iskrzycka Oliwia 2012 2 5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Jarnot Ewa 2012 6 69 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Jasi6 Monika 2012 1 3 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Jasińska Monika 2012 2 5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Jonkisz Borys 2012 4 31 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Jurczak Łukasz 2012 2 2 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kacperska Alicja 2012 5 87 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Karwowska Julia 2012 4 63 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Klimas Milena 2012 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Kocierz Liliana 2012 3 21 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kopeć Katarzyna 2012 5 24 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Kopeć Milena 2012 3 25 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kostuś Kamila 2012 1 15 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Kowalewska Martyna 2012 4 50 Szkoła podstawowa nr 6
+ Szkoła podstawowa nr 6 w Żywcu
Krzywoń Anna 2012 6 17 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Lach Patryk 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Lebryk Alicja 2012 1 10 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Linek Dawid 2012 6 101 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Machej Ewelina 2012 6 68 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Mańdok Agnieszka 2012 6 118 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Marczyk Julia 2012 2 16 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Maśka Antonina 2012 5 57 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Nadia 2012 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie
Milik Paulina 2012 2 12 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Morawski Karol 2012 2 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Nikiel Jakub 2012 1 10 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Nowy Wojciech 2012 2 8 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Ochal Tomasz 2012 1 18 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Odrobiński Dawid 2012 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Pacha Julia 2012 1 20 Szkoła podstawowa nr7 Ćwiklice
Pachoń Lena 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Pasecki Oskar 2012 2 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Pawlik Antoni 2012 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Pępek Mateusz 2012 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Pietraszko Filip 2012 1 5
Pietrzyk Piotr 2012 1 18 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Placuch Karol 2012 4 44 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Podgórska Milena 2012 6 36 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Polok Jakub 2012 3 24 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Poprawa Jan 2012 4 63 CETiR Goczalkowice Zdrój
+ CETiR Goczałkowice Zdroj
+ CETiR Goczalkowice Zdroj
+ CETiR w Goczałkowicach Zdroju
Przeszłowska Justyna 2012 2 14 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Pudełek Nikola 2012 1 6 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Pustelnik Paulina 2012 6 114 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Pyrzakowska Jakub 2012 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Pyrzakowski Jakub 2012 1 3 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Pytel Zuzanna 2012 2 28 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Rojczyk Franciszek 2012 2 20 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Rudzińska Złata 2012 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Ryszka Lena 2012 1 17 MKS Iskra Pszczyna
Siemiński Nikodem 2012 3 9 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Sikora Adam 2012 6 89 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Stanclik Konrad 2012 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Surzyn Alicja 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Szczepanik Laura 2012 2 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Szczyrek Wiktor 2012 6 40 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Szostak Laura 2012 2 5 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Szpaczek Marcin 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
szubert sara 2012 1 3 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Szwed Karolina 2012 1 9 MOSiR Czechowice-Dziedzice
Taborska Amelia 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Targošová Soňa 2012 2 35 AK Stará Bystrica
Tyrka Antoni 2012 5 91 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Węcław Hanna 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Wròbel Antoni 2012 5 25 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Wróbel Nina 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Zabrzeski Stanisław 2012 2 24 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Zuber Jakub 2012 3 53 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Zuber Julia 2012 3 23 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Zupok Zuzanna 2012 1 10 MKS Iskra Pszczyna
Żurek Tymoteusz 2012 6 62 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Barzycki Jakub 2011 6 95 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Basiura Karol 2011 2 29 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Biegun Zofia 2011 5 97 Sp.Miedzyrzecze Górne
+
+ ZSP Międzyrzecze Górne
+ SP. Międzyrzecze Górne
+ Sp Międzyrzecze Górne
Boczar Filip 2011 2 11 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Bromboszcz Jakub 2011 3 12 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Budka Wojciech 2011 6 79 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Chernej Nikita 2011 1 10 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Chmielewski Konrad 2011 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Ciupka Robert 2011 5 56 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Cocyk Tomasz 2011 3 42 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Dąbrowska Ewa 2011 6 66 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Dąbrowska Maja 2011 1 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Dubiel Alicja 2011 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Dudzik Zofia 2011 3 59 LKS Pszczyna
+ ZSP w Łące
Filapek Piotr 2011 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Gębala Wiktor 2011 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Goleń Miłosz 2011 3 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
GRĄDZKI FILIP 2011 6 41 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
GRĄDZKI PAWEŁ 2011 4 22 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Hałat Wiktoria 2011 5 73 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Hankus Kornelia 2011 1 14 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Harężlak Szymon 2011 3 50 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Jonkisz Martyna 2011 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Jurczak Karol 2011 5 93 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Kaczorowska Iga 2011 1 19 MKS Iskra Pszczyna
Karasiewicz Fabian 2011 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kiełbas Wanessa 2011 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Kosibor Oliwia 2011 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Kotas Leon 2011 1 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kozik Józef 2011 1 7 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kubień Nikodem 2011 5 74 ZSP Jankowice
Kuboszek Nikodem 2011 3 21 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuzka Lena 2011 5 87 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Majdak Karol 2011 2 40 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Majka Igor 2011 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 29 w Bielsku-Białej
Matysek Paweł 2011 1 8 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Nowak Julia 2011 5 70 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Pająk Lena 2011 6 97 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Palik Dawid 2011 2 7 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Panfil Emilia 2011 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Piasecka Karolina 2011 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach
Polaczek Antoni 2011 1 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Porębski Dawid 2011 1 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Pustelnik Filip 2011 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
puzoń julia 2011 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Rodak Kacper 2011 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Rzepus Julia 2011 1 17 SP Mazańcowice
Samek Wiktor 2011 5 96 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Sanin Artem 2011 2 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Siudak Julia 2011 4 67 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
+ SP8 Cz- Dz i MKS Cz-Dz
Smolarz Adam 2011 3 33 SP 9 Łąka
+ ZSP w Łące
+ LKS Pszczyna
stanclik jakub 2011 6 109 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Stanclik Julia 2011 5 69 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Świerkot Maja 2011 1 9 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Tomalik Jan 2011 1 16 ZSP Rudzica
Trzebska Hanna 2011 1 14
Tyrka Kacper 2011 4 54 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Uchwat Adam 2011 4 34 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Urbańska Julita 2011 4 57 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Wiśniewski Karol 2011 4 39 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Wizner Karolina 2011 6 67 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Włoch Miłosz 2011 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Wojtyła Aleksandra 2011 1 18 LKS POGÓRZE
Wycisk Michał 2011 1 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Zbijowska Lena 2011 1 9 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Zygma Maja 2011 2 39 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Żaczek Michał 2011 2 21 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
ADAMASZEK PAWEŁ 2010 5 61 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Bieszczad Tamara 2010 1 20 MKS Iskra Pszczyna
Borys Dominika 2010 1 14 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Bytom Nikola 2010 5 98 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Carr Dominik 2010 6 96 SP2 LIGOTA
+ Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
+
Cebula Jan 2010 1 20 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Czerwieńska Sonia 2010 1 16 MKS Iskra Pszczyna
Data Zuzanna 2010 2 28 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Dobucka Maja 2010 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
GIBAS KACPER 2010 1 12 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Gwizdoń Emilia 2010 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Hałas Kamil 2010 3 57 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Kamiński Sebastian 2010 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Kocierz Zuzanna 2010 2 36 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Kupczak Kacper 2010 6 94 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Lamczyk Maksymilian 2010 4 68 Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Jana Pawła 2 w Rudzicy
Lorańczyk Edyta 2010 5 80 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Łaszczok Nina 2010 1 20 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Magiera Adam 2010 3 25 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Maj Oliwia 2010 4 64 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Malchar Michał 2010 4 72 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła 2 w Rudzicy
+ ZSP Rudzica
Mazur Maja 2010 6 112 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Michalczak Jakub 2010 3 35 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
MORYTO ŁUKASZ 2010 1 16 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Musiał Jaśmina 2010 1 15 UKS Trójka Radlin
Owczarz Nikodem 2010 3 45 MOSiR Czechowice-Dziedzice
Polak Ksawery 2010 2 25 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Rojczyk Weronika 2010 2 32 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Sikora Olaf 2010 5 71 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Smolarz Wiktor 2010 1 13 ZSP w Łące
Stefański Kamil 2010 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Szkucik Mateusz 2010 1 19 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Szperka Wiktor 2010 6 107 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Szymura Franciszek 2010 1 20 MKS Iskra Pszczyna
Tomanek Kacper 2010 1 15 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Trebel Jagoda 2010 1 19 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Wożniczko Oskar 2010 1 9
Wójcik Kamil 2010 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Zarzyna Kamil 2010 2 16 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Baca Karol 2009 4 71 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Zespół Liceów im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach
Białek Maja 2009 1 16 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Buczek Paweł 2009 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Ciesielczyk Roksana 2009 1 15 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Ciesielczyk Wiktoria 2009 1 14
Czajowski Jakub 2009 1 18 Zespół Liceów im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach
Czyż Paweł 2009 1 14 V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
Harmasz Kacper 2009 5 80 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Jarnot Karol 2009 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Jaworska Milena 2009 1 18 MKS Czechowice - Dziedzice
Kluka Franciszek 2009 1 10 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Bestwinie
Kołodziejczyk Hubert 2009 1 16 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kubik Karol 2009 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Lorańczyk Krzysztof 2009 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Machej Emilia 2009 1 20 IV LO im. KEN w Bielsku-Białej
Mordarska Maja 2009 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Obrzut Nikola 2009 1 17 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach
Pochwat Bartłomiej 2009 1 19 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Polok Przemysław 2009 5 74 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach
Sikorski Filip 2009 1 10
Słowik Hubert 2009 5 100 Czarków
+ Stara Wieś
Sobota Konrad 2009 1 17 ZDZ - Zespół Szkół w Bielsku-Białej im. gen. Stanisława Sosabowskiego ZDZ w Katowicach
Sobuś Alicja 2009 1 19 IV LO im. KEN w Bielsku Białej
Szczerba Nikola 2009 1 20 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Szkowron Błażej 2009 1 9 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Trzebski Michał 2009 1 12
WIRA IGOR 2009 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Wróblewski Szymon 2009 1 15 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Wrzoł Karol 2009 4 57 ZS Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Bromboszcz Nikola 2008 4 75 LO im. Tadeusza Kościuszki Bielsko
+ L.O im. Tadeusza Kościuszki B-B
+ MOSiR Czechowice-Dziedzice
Grzywacz Maksymilian 2008 4 70 IV LO im. Komisji edukacji narodowej w Bielsku-Białej
+ IV LO im KEN Bielsko-Biała
Jurczyk Maria 2008 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kapias Kornel 2008 3 53 ZS Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach
+
Łękawa Zuzanna 2008 1 18 Liceum Ogólnokształcące nr. 1 w Pszczynie
Malik Kuba 2008 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Matulewicz Jakub 2008 1 15 Zespół Liceów im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach
Paszek Julia 2008 1 17 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Ryguła Kacper 2008 1 19 Powiatowy Zespół Szkół Nr.1 w Pszczynie
Szwedka Bartosz 2008 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Zięba TOMASZ 2008 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Żyła Bruno 2008 1 17 II Liceum Ogólnokształcące im. C.K Norwida w Tychach
Kamiński Szymon 2007 2 40 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach
Włodarczyk Anna 2007 1 20 LO Marii Skłodowskiej - Curie w Czechowicach - Dziedzicach
Wrzoł Mateusz 2007 1 19 VIII LO w Bielsku Białej
Fajlhauer Kacper 2005 4 77 ZS Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Malchar Kinga 2005 1 20 Zespół Liceów im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach
Krywult Szymon 1998 1 20 KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA
Sapota Honorata 1995 1 20 Czechowice-Dziedzice
Wydra Szymon 1994 1 18 neocichociemni
Londzin Marcin 1992 1 20 LUKS Zabrzeg
Kowalewska Dagmara 1991 2 39
Ryszka Łucja 1991 1 19 Czechowice-Dziedzice
Siecińska Amanda 1991 1 19 Czechowice-Dziedzice
Łucka Adelajda 1990 1 20 Pszczyna
Owczarz Angelika 1989 1 18 Kaniow
Rybski Jerzy 1987 1 17 Zabrzeg
Adamus Wojciech 1985 2 38 Czechowice-Dziedzice
Niesyt Dorota 1985 2 36
Hałas Marcin 1984 1 19
Pancerz Mariusz 1979 1 20
Krupa Gabriela 1976 2 39 Biegiem Przez Chybie
Paczyńska-Piątek Agnieszka 1975 1 19 Dorosły
Szwed Renata 1974 1 20 ZF
Szymkowski Krzysztof 1974 2 40