Biegiem po zdrowie

Podsumowanie 2024 (nie uwzględnia założeń regulaminu, szczegółowe wyniki: wyniki z podziałem na region i kategorie wiekowe)
dane rocznik biegi punktów szkoła/klub/miasto
Białas Aleksander 2022 1 1 Czechowice-Dziedzice
Homa Emilia 2022 1 1 Żłobek Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
Klupsch Hubert 2022 2 2 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Rychta Ksawery 2022 2 2
+ Czechowice-Dziedzice
BECZAŁA ALICJA 2021 1 1
Darulis Marcin 2021 2 2 Czechowice-Dziedzice
Gebauer Estera 2021 1 1 Czechowice-Dziedzice
Gola Dominik 2021 1 1 Żłobek Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
Górny Jan 2021 1 1 Przedszkole u babci
Janusz Daniel 2021 2 2 Przedszkole Publiczne przy Szkole Podstawowej nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 7
Kohut Jakub 2021 2 2 Niepubliczne Przedszkole CETIR w Goczałkowicach
Majerz Ignacy 2021 1 1 Nie ma na liście...
Płoskonka Oliwia 2021 2 2 Żłobek Mały Einsteinek
Sobecka Hanna 2021 2 2 Żłobek Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
+ Czechowice-Dziedzice
Świerczek Stanisław 2021 2 2 Czechowice-Dziedzice
Błachut Julita 2020 2 13 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Bochynek Nikodem 2020 2 2 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Budny Anastazja 2020 2 2 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Czaja Dominik 2020 2 2 Przedszkole nr 17 Bielsko-Biała
+ Przedszkole nr 17 w Bielsku-Białej
Filapek Józef 2020 2 2 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Kozłowski Antoni 2020 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Manowska Katarzyna 2020 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach
Placuch Maria 2020 2 10 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Płucienniczak Kornel 2020 1 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwince, ul. Dworkowa
Rudź Maja 2020 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Sakrajecka Ewa 2020 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Sikora Alan 2020 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Szmid Zuzanna 2020 2 3 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Wich Mikołaj 2020 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Żurek Aniela 2020 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
+
ADAMASZEK JONATAN 2019 2 8 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Będkowski Tomasz 2019 1 6 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Białka Stefania 2019 2 9 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Byra Maja 2019 2 35 Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 7
+ Przedszkole przy SP7
Bywalec Szymon 2019 2 13 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Czylok Wojciech 2019 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Dyrda Aleksandra 2019 2 8 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Gawliński Franciszek 2019 2 12 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
+
Gebauer Józef 2019 1 1 Czechowice-Dziedzice
Góra Kornelia 2019 1 6 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Jurczak Liliana 2019 2 9 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Kohut Maja 2019 2 4 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Kołoczek Elena 2019 2 26 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Kopoczek Nadia 2019 2 7 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuryj Łucja 2019 2 11 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
mglej Bartosz 2019 2 5 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Mol Antoni 2019 1 1 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Mrzyk Kamil 2019 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Mrzyk Piotr 2019 2 2 Odział przedszkolny przy SP1 w Ligocie
Odrzywolski Dominik 2019 1 1 Domowe Przedszkole
Onyshchenko Viktoriia 2019 1 8
Sobecki Franciszek 2019 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Szerszeń Aleksander 2019 1 1 Przedszkole Nr 39 w Bielsku-Białej
Świerczek Leon 2019 2 2 Czechowice-Dziedzice
Waliczek Alan 2019 1 2 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach
Wator Oliwia 2019 1 10 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Wątor Oliwia 2019 1 14 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Wójcikiewicz Jan 2019 2 19 Dankowice
+ Zespół szkolno- przedszkolny w Dankowicach
Wyrobek Kordian 2019 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Bačík Adam 2018 1 18 Stará Bystrica
Bartoszek Jan 2018 2 4 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Bochynek Liliana 2018 2 28 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Čierňavová Tamara 2018 2 38 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Darulis Nina 2018 2 40 Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Filipkowska Izabela 2018 2 19 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Filipowicz Łucja 2018 2 30 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Grzybowski Przemysław 2018 1 17 Przedszkole im. Dzieci Fatimy w Ligocie
Haszczyc Jakub 2018 2 3 Przedszkole u Ignasia w SP nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Przedszkole u Ignasia w SP nr 6 Czechowice-Dziedzice
Hess Alicja 2018 1 14 Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Jurczak Filip 2018 2 18 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Kapias Olaf 2018 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Kozłowski Ignacy 2018 2 12 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Kropka Igor 2018 2 2 Przedszkole Publiczne w Bronowie
Krupnik Antoni 2018 2 35 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuricova Tatiana 2018 1 16 AK Stará Bystrica
Mačejko Leonard 2018 2 40 Stará Bystrica
+ AK Stará
Machej Szymon 2018 2 25 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Maciuszko Eryk 2018 2 2 Przedszkole Publiczne w Wilamowicach
+ PP w Wilamowicach
Manowski Radosław 2018 2 29 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach
Mańdok Maciej 2018 2 18 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Mglej Wojciech 2018 2 8 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Pępek Jakub 2018 2 25 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Ryszawy Stanisław 2018 1 19 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Sakrajecki Piotr 2018 2 26 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Siry Gabriela 2018 1 11 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Siry Natalia 2018 2 19 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Siudak Maja 2018 2 35 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Sosna Alan 2018 1 16 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Wieczorkiewicz Leon 2018 1 19 PP Mazańcowice
Zbijowski Daniel 2018 2 26 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Baruciak ZOFIA 2017 1 13 Dankowice
Będkowska Maria 2017 1 3 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Białka Rozalia 2017 2 30 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Biela Igor 2017 2 23 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Budny Tomasz 2017 2 36
+ Przedszkole Publiczne w Ligocie
Budny Zofia 2017 2 20 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Bywalec Maja 2017 2 14 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Czuk Miłosz 2017 2 2 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Dudzik Maria 2017 2 37 Przedszkole w Łące
Filapek Kornelia 2017 1 15 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Flaková Agáta 2017 2 39 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Gębołyś Seweryn 2017 2 32 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Gola Daniel 2017 2 9 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Gola Jakub 2017 2 15 Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Góra Małgorzata 2017 2 12 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach
HODER JAN 2017 2 31 Zespół szkolno przedszkolny w Dankowicach
Hofmann Stanisław 2017 2 2 Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Homa Franciszek 2017 2 14 Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Jaworska Pola 2017 1 17 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kaczmarek Franciszek 2017 2 19 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Kołoczek Iga 2017 2 15 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Kowalewski Ignacy 2017 2 32 Przedszkole nr 12 w Żywcu
+ Przedszkole nr 12
Koźmin Wojciech 2017 1 2 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
KUBIEŃ IGOR 2017 2 34 ZSP Jankowice
Kubień Jakub 2017 2 26 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Kudłaciak Wiktor 2017 2 40 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuliński Błażej 2017 2 10 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuryła Nadia 2017 1 20 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuśnierz Gustaw 2017 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Kyrcz Joanna 2017 1 12 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Markiel Jan 2017 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Markiel Laura 2017 1 4 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Matura Antoni 2017 1 12 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Sara 2017 1 2 Przedszkole Błękitna Akademia
MORCINEK WIKTOR 2017 2 3 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Ociepka Oliwia 2017 1 10 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Odrzywolska Zofia 2017 2 21 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Owczarz Wiktor 2017 1 8 Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Paveleková Lea 2017 2 35 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Płoskonka Zofia 2017 2 26 Przedszkole nr 11 im. Misia Uszatka w Krakowie
Płucienniczak Wiktor 2017 2 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwince
+ Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwince, ul. Dworkowa
Polok Helena 2017 2 15 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Porębski Tymoteusz 2017 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Prządka Hanna 2017 2 14 PP4
+ PP4 Pszczyna
Rataj Mateusz 2017 1 18 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Sakrajecki Antoni 2017 2 12 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Siudak Jan 2017 2 7 Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Sporys Patryk 2017 1 14 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Stawicka Pola 2017 2 31 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Wich Stanisław 2017 2 2 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Wójcikiewicz Franciszek 2017 1 11 Dankowice
Zdrowak Ignacy 2017 1 1
ADAMASZEK SAMUEL 2016 2 19 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Benek Maksymilian 2016 2 32 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Białas Aleksandra 2016 2 18 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Brosz Nikola 2016 2 14 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Burejza Aleksandra 2016 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Cebula Piotr 2016 2 33 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Czaja Dagmara 2016 2 16 SP 13 Bielsko-Biała
+ Szkoła Podstawowa nr 13 w Bielsku-Białej
Damaz Daniel 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Darulis Alan 2016 2 34 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Filapek Tymoteusz 2016 2 27 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Foltyn Leon 2016 2 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Górny Antoni 2016 1 1 Bielsko-Biała
Granatowski Korneliusz 2016 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Gwóźdź Szymon 2016 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Hankus Mikołaj 2016 2 36 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Hudziec Filip 2016 2 21 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Janusz Jonathan 2016 2 25 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach
Kacperski Bruno 2016 2 33 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kalita Julia 2016 2 40 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Klupsch Gustaw 2016 2 3 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Kopoczek Emilia 2016 2 24 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kowalewski Igor 2016 2 22 Szkoła podstawowa nr 6 w Żywcu
+ Szkoła nr 9 w Żywcu
Kubica Oskar 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Kubieniec Nadia 2016 2 18 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuryj Szymon 2016 2 7 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Matulewicz Jagoda 2016 2 26 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Antoni 2016 2 6 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Micorek Zofia 2016 1 15 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Mrzyk Kacper 2016 2 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Pankosz Oskar 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Pawlik Noemi 2016 2 27 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Pępek Adam 2016 2 16 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Pogłódek Laura 2016 1 14 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Rybska Eliza 2016 2 20 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Rychta Lena 2016 2 16 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Šadibol Matúš 2016 2 40 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Siemienik Jan 2016 2 7 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Szczotka Jakub 2016 2 14 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Szczurek Oliwier 2016 2 19 SP 36 Tychy
+ SP 36 TYCHY
Szczyrek Klaudia 2016 2 38 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Szerszeń Adam 2016 1 5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Trocha Aurélia 2016 2 36 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Widak Gabriela 2016 2 34 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Wilgocka Konstancja 2016 1 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Żadkiewicz Karolina 2016 1 16 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Baron Weronika 2015 2 27 Szkoła Podstawowa Nr 29 w Bielsku-Białej
Bartoszek Zofia 2015 2 14 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Białka Aniela 2015 2 29 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Budny Zuzanna 2015 2 21
+ Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie
Byra Tymoteusz 2015 2 26 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
+ UMKS 3 Czechowice-Dziedzice
Czukiewski Tymoteusz 2015 1 18 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Drąg Helena 2015 1 10 Szkoła Podstawowa w Bestwince
Dubovická Sára 2015 1 15
Dzielawska Lena 2015 1 10 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Feilert Liliana 2015 2 32 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Filipowicz Błażej 2015 2 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Gebauer Ignacy 2015 2 30 Czechowice-Dziedzice
Jałowiczor Mikołaj 2015 2 18 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kaczanowski Patryk 2015 1 8 Wola
Karkoszka Tomasz 2015 1 4 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Koblak Julia 2015 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Kołoczek Aleksy 2015 2 9 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Koščál Marek 2015 1 18 Stará Bystrica
Kropka Nikodem 2015 2 2 Szkoła Podstawowa w Bronowie
Krosny Stanisław 2015 1 12 SP 9 Łąka
Krupnik Julia 2015 2 38 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Krzywoń Aleksander 2015 2 16 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kubień Wojciech 2015 2 29 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kublová Emma 2015 2 40 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Kuboszek Tymoteusz 2015 2 4 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Kudłaciak Oliwia 2015 2 25 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Łoskot Mikołaj 2015 2 15 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Marcin 2015 2 31 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Mikołaj 2015 1 1 SP 3 Bielsko-Biała
Okręta Dominik 2015 2 11 Umks Czechowice-dziedzice
+ UMKS3 Czechowice-dziedzice
Padyšák Branislav 2015 2 5 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Panfil Nina 2015 2 36 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Pavlíková Eliška 2015 1 13 Stará Bystrica
Paw Mateusz 2015 2 40 SP4 Pszczyna
Placuch Antoni 2015 2 21 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Ševec Matúš 2015 1 12 Stará Bystrica
Sosna Vanessa 2015 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Szczotka Michał 2015 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Świeży Dominik 2015 1 17 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Tomanek Jan 2015 2 38 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Węglarz Zuzanna 2015 2 32 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Wròbel Jan 2015 1 5 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Zbijowski Aleksander 2015 2 28 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Zuber Alicja 2015 2 15 CETIR Niepubliczna Szkoła Podstawowa Goczałkowice-Zdrój
+ CETIR Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
Żurek Kalina 2015 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Baca Jan 2014 2 11 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Balcarek Maja 2014 1 8 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Baron Krystyna 2014 2 21 Szkoła Podstawowa Nr 29 w Bielsku-Białej
Biernot Mikołaj 2014 2 11 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Błachut Rafał 2014 1 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowicach
Bogusz Paulina 2014 1 4 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Budny Lilianna 2014 2 27 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie
Budny Stanisław 2014 2 21 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Bywalec Amelia 2014 2 32 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Chrobak Maksymilian 2014 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Czarnecka Julia 2014 1 15 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Ćmok Barbara 2014 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Ćmok Basia 2014 1 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Dudzik Stanisław 2014 2 39 Szkoła Podstawowa w Łące
+ SP Łąka
Dyrda Jakub 2014 2 22 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie
Ficek Max 2014 1 5 Stará Bystrica
Gluza Kinga 2014 1 20 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Góra Klaudia 2014 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Gruszka Karol 2014 1 15 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Grygierczyk Oliwia 2014 2 18 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Guzdek Bartłomiej 2014 2 34 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Hess Szymon 2014 1 17 MKS Czechowice-Dziedzice
HODER EMILIA 2014 2 14 Zespół szkolno przedszkolny w Dankowicach
Kocur Dawid 2014 1 12 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Kosmala Nela 2014 1 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Králiková Natália 2014 2 38 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Kuryj Oliwier 2014 2 15 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
kuryła Lena 2014 1 17 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuzka Leonard 2014 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Malarz Antoni 2014 1 20 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Masaryková Mia 2014 1 13
Moglia Julia 2014 1 19 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Mol Jan 2014 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie
Mrzyk Karol 2014 2 29 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Paveleková Karolína 2014 2 35 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Pietraszko Marek 2014 2 27 SP Bestwina
Piznal Piotr 2014 2 18 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Podgórska Blanka 2014 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Polok Emilia 2014 1 2 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Polok Wojciech 2014 1 4 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
SAŁUGA Mikołaj 2014 1 11 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Stanclik Hubert 2014 1 7 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Szczyrek Oliwier 2014 2 37 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Szpara Mateusz 2014 2 14 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Wątor Kamil 2014 2 22 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Zabost Iga 2014 2 28 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Zarzyna Marcelina 2014 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Żoczek Lena 2014 1 10 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
ADAMASZEK IGNACY 2013 2 34 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Baranowski Szymon 2013 1 4 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Barzycki Antoni 2013 2 16 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Budka Jan 2013 2 19 SP2 Bystra
+ SP nr 2 Bystra
Czyż Wojciech 2013 1 16 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Faruga Adam 2013 1 4 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Gajda Hanna 2013 2 19 Stara Wieś
+ MOSiR Czechowice-Dziedzice
Gawlińska Gabriela 2013 2 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
+
Grubka Jagoda 2013 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Hankus Maksymilian 2013 2 39 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Jarco Julia 2013 1 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Jonkisz Alan 2013 2 26 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Kacperska Melania 2013 2 36 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kapuśnik Jakub 2013 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Koblak Joanna 2013 2 9 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Kocierz Maja 2013 2 22 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Korcz Julia 2013 1 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kostrzewska Natalia 2013 2 34 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Králik Tomáš 2013 1 11 Stará Bystrica
Kubica Pola 2013 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuboszek Kamil 2013 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Maj Karol 2013 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Maj Tomasz 2013 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Majerz Zuzanna 2013 2 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Michał 2013 2 25 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
MICHALCZAK KAJETAN 2013 1 5 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Micorek Karol 2013 2 24 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Mrzyk Wiktoria 2013 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Muchacka Magdalena 2013 1 8 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Mykhailova Sofiia 2013 2 38 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Parchański Jan 2013 1 5 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Peterko Pola 2013 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Piznal Jakub 2013 2 34 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Rąpel Aleksandra 2013 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Riabukhina Miroslava 2013 2 31 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Šadibolová Sofia 2013 2 40 Stará Bystrica
+ AK Stará Bystrica
Stec Adrian 2013 1 3 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Sztafa Weronika 2013 2 18 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Świeży Oliwia 2013 1 13 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Tabiś Łukasz 2013 2 39 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Trocha Roland 2013 1 18 Stará Bystrica
Uchwat Natalia 2013 2 12 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Urbańska Paulina 2013 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Widak Nikodem 2013 2 22 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Wiesner Małgorzata 2013 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Wizner Sara 2013 2 10 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Wrzoł Antoni 2013 2 13 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Wrzoł Tomasz 2013 1 11 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Zabost Pola 2013 2 29 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Zuber Marta 2013 1 3 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
ADAMASZEK NIKODEM 2012 2 36 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Baca Paweł 2012 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Bożek Piotr 2012 2 11 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Czajowski Mikołaj 2012 2 40 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Dobucki Mateusz 2012 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Englert Lilianna 2012 1 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Filapek Liliana 2012 2 32 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Filipkowska Wiktoria 2012 2 16 SP 3 Bielsko-Biała
Gach Julia 2012 1 3
Góra Sandra 2012 2 5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Guzdek Wojciech 2012 2 30 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Jarnot Ewa 2012 2 21 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Jasińska Monika 2012 2 14 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Jędrzejowska Zuzanna 2012 1 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Jurczak Łukasz 2012 2 11 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Jurczyk Patryk 2012 2 14 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kacperska Alicja 2012 1 18 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Karwowska Julia 2012 2 32 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Kopeć Katarzyna 2012 1 11 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Kopeć Milena 2012 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kowalewska Martyna 2012 2 35 MKS Żywiec
Krzywoń Anna 2012 2 9 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Linek Dawid 2012 2 32 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Łysoń Zofia 2012 2 23 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Machej Ewelina 2012 2 28 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Mańdok Agnieszka 2012 2 40 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Milik Paulina 2012 2 17 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
+ Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Młocek Gaja 2012 2 20 MOSiR Czechowice-Dziedzice
+ SP w Wilamowicach
Mocko Vivianna 2012 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Otroda Sofiia 2012 2 24
Pasecki Oskar 2012 2 17 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Polok Jakub 2012 2 24 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Poprawa Jan 2012 1 19 CETiR Goczalkowice Zdrój
Pustelnik Paulina 2012 2 38 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Sikora Adam 2012 2 24 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Szczyrek Wiktor 2012 2 20 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Tyrka Antoni 2012 2 32 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Wròbel Antoni 2012 2 20 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Zuber Jakub 2012 1 19 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Żurek Tymoteusz 2012 2 30 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Barzycki Jakub 2011 2 37 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Biegun Zofia 2011 1 20 Sp Międzyrzecze Górne
Boczar Filip 2011 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Budka Wojciech 2011 2 33 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Goleń Miłosz 2011 1 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Grądzki Filip 2011 2 28 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Grądzki Paweł 2011 2 22 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kosibor Oliwia 2011 2 26 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
KUBIEŃ NIKODEM 2011 2 37 ZSP Jankowice
Kuboszek Nikodem 2011 2 29 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuzka Lena 2011 2 39 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Nowak Julia 2011 1 18 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Palik Dawid 2011 1 10 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Przyżycka Jagoda 2011 1 13 SP 18 Tychy im. Władysława Jagiełły
Pustelnik Filip 2011 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Samek Wiktor 2011 2 40 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Siudak Julia 2011 2 37 SP8 Cz- Dz i MKS Cz-Dz
Stanclik Jakub 2011 1 17 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Stanclik Julia 2011 2 31 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Swierkot Maja 2011 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Świerkot Maja 2011 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Tyrka Kacper 2011 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Uchwat Adam 2011 2 24 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Urbańśka Julita 2011 1 17 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Wizner Karolina 2011 2 32 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
ADAMASZEK PAWEŁ 2010 1 11 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Babiński Wojciech 2010 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Bytom Nikola 2010 1 20 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Dobucka Maja 2010 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Hałas Kamil 2010 2 40 MOSiR Czechowice-Dziedzice
Kamiński Sebastian 2010 2 32 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Kocierz Zuzanna 2010 2 36 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Maj Oliwia 2010 1 17 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Maja 2010 2 38 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Owczarz Nikodem 2010 1 14 MOSiR Czechowice-Dziedzice
Szperka Wiktor 2010 2 31 MKS Czechowice-Dziedzice
+ Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Zarzyna Kamil 2010 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Baca Karol 2009 2 38 Zespół Liceów im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach
Polok Przemysław 2009 2 33 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach
Szczerba Nikola 2009 1 20 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach
Szczurek Kacper 2009 2 36 SP 19 Tychy
+ SP 19 TYCHY
Widak Mikołaj 2009 1 10 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Wrzoł Karol 2009 2 26 ZS Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Bromboszcz Nikola 2008 1 20 -- szkoła / klub - zgłosić przed zawodami
Kamiński Szymon 2007 2 39 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach
Kocur Roman 2007 1 20 II LO im. Adama Asnyka
Fajlhauer Kacper 2005 2 37 ZS Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Drewniak Michał 2004 2 40
Szostek Wojciech 1998 1 15 Czechowice-Dziedzice
Biernot Kamil 1997 1 14 Unimot Terminale
Czyszczoń Patryk 1996 1 17
Bukowski Jakub 1993 2 37 RYTM - Rozbiegamy To Miasto
Kowalewska Dagmara 1991 2 40
Wich Bartłomiej 1990 2 30
Darulis Andrzej 1988 1 18 Czechowice-Dziedzice
Bywalec Marek 1985 2 35
Gałuszka Ewa 1985 1 19
Hałas Marcin 1984 1 20
Kudłaciak Przemysław 1984 1 16
Żurek Łukasz 1984 1 18 Czechowice-Dziedzice
ADAMASZEK IWONA 1982 1 20 Zabrzeg
Przyżycki Patryk 1982 1 19 Tychy
Szczurek Aneta 1981 1 20 Nie ma na liście...
Cebula Rafał 1979 2 37
Dobucki Adam 1977 1 15
Klimek-Karas Sylwia 1977 1 19 RYTM - Rozbiegamy To Miasto