Biegiem po zdrowie

Podsumowanie 2024 (nie uwzględnia założeń regulaminu, szczegółowe wyniki: wyniki z podziałem na region i kategorie wiekowe)
dane rocznik biegi punktów szkoła/klub/miasto
Białas Aleksander 2022 1 1 Czechowice-Dziedzice
Klupsch Hubert 2022 1 1 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Rychta Ksawery 2022 1 1
BECZAŁA ALICJA 2021 1 1
Darulis Marcin 2021 1 1 Czechowice-Dziedzice
Janusz Daniel 2021 1 1 Przedszkole Publiczne przy Szkole Podstawowej nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach
Kohut Jakub 2021 1 1 Niepubliczne Przedszkole CETIR w Goczałkowicach
Majerz Ignacy 2021 1 1 Nie ma na liście...
Płoskonka Oliwia 2021 1 1 Żłobek Mały Einsteinek
Sobecka Hanna 2021 1 1 Żłobek Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
Świerczek Stanisław 2021 1 1 Czechowice-Dziedzice
Błachut Julita 2020 1 11 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Bochynek Nikodem 2020 1 1 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Budny Anastazja 2020 1 1 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Czaja Dominik 2020 1 1 Przedszkole nr 17 Bielsko-Biała
Filapek Józef 2020 1 1 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Kozłowski Antoni 2020 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Manowska Katarzyna 2020 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach
Placuch Maria 2020 1 9 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Sikora Alan 2020 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Szmid Zuzanna 2020 1 2 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Wich Mikołaj 2020 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Żurek Aniela 2020 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
ADAMASZEK JOANTAN 2019 1 1 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Białka Stefania 2019 1 5 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Byra Maja 2019 1 17 Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 7
Bywalec Szymon 2019 1 4 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Czylok Wojciech 2019 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Dyrda Aleksandra 2019 1 7 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Gawliński Franciszek 2019 1 11 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Jurczak Liliana 2019 1 8 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Kohut Maja 2019 1 3 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Kołoczek Elena 2019 1 13 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Kopoczek Nadia 2019 1 4 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuryj Łucja 2019 1 6 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
mglej Bartosz 2019 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Mol Antoni 2019 1 1 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Mrzyk Kamil 2019 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Mrzyk Piotr 2019 1 1 Odział przedszkolny przy SP1 w Ligocie
Odrzywolski Dominik 2019 1 1 Domowe Przedszkole
Sobecki Franciszek 2019 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Świerczek Leon 2019 1 1 Czechowice-Dziedzice
Waliczek Alan 2019 1 2 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach
Wątor Oliwia 2019 1 14 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Wójcikiewicz Jan 2019 1 8 Dankowice
Wyrobek Kordian 2019 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Bačík Adam 2018 1 18 Stará Bystrica
Bartoszek Jan 2018 1 3 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Bochynek Liliana 2018 1 16 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Čierňavová Tamara 2018 1 19 Stará Bystrica
Darulis Nina 2018 1 20 Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Filipkowska Izabela 2018 1 10 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Filipowicz Łucja 2018 1 15 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Haszczyc Jakub 2018 1 1 Przedszkole u Ignasia w SP nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Jurczak Filip 2018 1 6 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Kozłowski Ignacy 2018 1 7 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Kropka Igor 2018 1 1 Przedszkole Publiczne w Bronowie
Krupnik Antoni 2018 1 17 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Mačejko Leonard 2018 1 20 Stará Bystrica
Machej Szymon 2018 1 9 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Maciuszko Eryk 2018 1 1 Przedszkole Publiczne w Wilamowicach
Manowski Radosław 2018 1 14 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach
Mańdok Maciej 2018 1 10 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Mglej Wojtek 2018 1 5 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Pępek Jakub 2018 1 15 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Ryszawy Stanisław 2018 1 19 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Sakrajecki Piotr 2018 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Siry Natalia 2018 1 12 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Siudak Maja 2018 1 18 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Sosna Alan 2018 1 16 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Zbijowski Daniel 2018 1 13 Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Białka Rozalia 2017 1 16 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Biela Igor 2017 1 13 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Budny Tomasz 2017 1 17
Budny Zofia 2017 1 11 Przedszkole Publiczne w Ligocie
Bywalec Maja 2017 1 6 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Czuk Miłosz 2017 1 1 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Dudzik Maria 2017 1 19 Przedszkole w Łące
Flaková Agáta 2017 1 20 Stará Bystrica
Gębołyś Seweryn 2017 1 15 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Gola Daniel 2017 1 6 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Gola Jakub 2017 1 9 Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Góra Małgorzata 2017 1 7 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach
HODER JAN 2017 1 18 Zespół szkolno przedszkolny w Dankowicach
Hofmann Stanisław 2017 1 1 Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Homa Franciszek 2017 1 7 Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Jaworska Pola 2017 1 17 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kaczmarek Franciszek 2017 1 10 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Kołoczek Iga 2017 1 9 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Kowalewski Ignacy 2017 1 16 Przedszkole nr 12 w Żywcu
KUBIEŃ IGOR 2017 1 19 ZSP Jankowice
Kubień Jakub 2017 1 14 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Kudłaciak Wiktor 2017 1 20 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuliński Błażej 2017 1 5 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Kyrcz Joanna 2017 1 12 Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach
Matura Antoni 2017 1 12 Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
MORCINEK WIKTOR 2017 1 2 Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach
Odrzywolska Zofia 2017 1 10 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Owczarz Wiktor 2017 1 8 Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach
Paveleková Lea 2017 1 18 Stará Bystrica
Płoskonka Zofia 2017 1 14 Przedszkole nr 11 im. Misia Uszatka w Krakowie
Płucienniczak Wiktor 2017 1 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwince
Polok Helena 2017 1 8 Przedszkole Publiczne w Zabrzegu
Porębski Tymoteusz 2017 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Prządka Hanna 2017 1 13 PP4
Sakrajecki Antoni 2017 1 4 Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Siudak Jan 2017 1 3 Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Stawicka Pola 2017 1 15 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Wich Stanisław 2017 1 1 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Wójcikiewicz Franciszek 2017 1 11 Dankowice
ADAMASZEK SAMUEL 2016 1 9 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Benek Maksymilian 2016 1 17 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Białas Aleksandra 2016 1 12 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Brosz Nikola 2016 1 10 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Cebula Piotr 2016 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Czaja Dagmara 2016 1 7 SP 13 Bielsko-Biała
Darulis Alan 2016 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Filapek Tymoteusz 2016 1 11 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Foltyn Leon 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Gwóźdź Szymon 2016 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Hankus Mikołaj 2016 1 18 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Hudziec Filip 2016 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Janusz Jonathan 2016 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach
Kacperski Bruno 2016 1 19 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kalita Julia 2016 1 20 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Klupsch Gustaw 2016 1 2 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Kopoczek Emilia 2016 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kowalewski Igor 2016 1 10 Szkoła podstawowa nr 6 w Żywcu
Kubieniec Nadia 2016 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuryj Szymon 2016 1 3 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Matulewicz Jagoda 2016 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Antoni 2016 1 5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Mrzyk Kacper 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Pankosz Oskar 2016 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Pawlik Noemi 2016 1 15 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Pępek Adam 2016 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Rybska Eliza 2016 1 9 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Rychta Lena 2016 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Šadibol Matúš 2016 1 20 Stará Bystrica
Siemienik Jan 2016 1 4 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Szczotka Jakub 2016 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Szczurek Oliwier 2016 1 6 SP 36 Tychy
Szczyrek Klaudia 2016 1 19 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Trocha Aurélia 2016 1 18 Stará Bystrica
Widak Gabriela 2016 1 17 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Żadkiewicz Karolina 2016 1 16 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Baron Weronika 2015 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 29 w Bielsku-Białej
Bartoszek Zofia 2015 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Białka Aniela 2015 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Budny Zuzanna 2015 1 9
Byra Tymoteusz 2015 1 15 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
Dubovická Sára 2015 1 15
Dzielawska Lena 2015 1 10 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Feilert Liliana 2015 1 17 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Filipowicz Błażej 2015 1 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Gebauer Ignacy 2015 1 17 Czechowice-Dziedzice
Jałowiczor Mikołaj 2015 1 9 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kołoczek Aleksy 2015 1 7 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Koščál Marek 2015 1 18 Stará Bystrica
Kropka Nikodem 2015 1 1 Szkoła Podstawowa w Bronowie
Krupnik Julia 2015 1 19 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Krzywoń Aleksander 2015 1 10 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kubień Wojciech 2015 1 13 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Kublová Emma 2015 1 20 Stará Bystrica
Kuboszek Tymoteusz 2015 1 3 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Kudłaciak Oliwia 2015 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Łoskot Mikołaj 2015 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Marcin 2015 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Okręta Dominik 2015 1 6 Umks Czechowice-dziedzice
Padyšák Branislav 2015 1 4 Stará Bystrica
Panfil Nina 2015 1 18 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Pavlíková Eliška 2015 1 13 Stará Bystrica
Paw Mateusz 2015 1 20 SP4 Pszczyna
Placuch Antoni 2015 1 11 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Ševec Matúš 2015 1 12 Stará Bystrica
Sosna Vanessa 2015 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Szczotka Michał 2015 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Tomanek Jan 2015 1 19 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Węglarz Zuzanna 2015 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Wròbel Jan 2015 1 5 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Zbijowski Aleksander 2015 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Zuber Alicja 2015 1 6 CETIR Niepubliczna Szkoła Podstawowa Goczałkowice-Zdrój
Baca Jan 2014 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Baron Krystyna 2014 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 29 w Bielsku-Białej
Biernot Mikolaj 2014 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Budny Lilianna 2014 1 17 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie
Budny Stanisław 2014 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Bywalec Amelia 2014 1 18 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Ćmok Barbara 2014 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Dudzik Stanisław 2014 1 19 Szkoła Podstawowa w Łące
Dyrda Jakub 2014 1 17 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie
Ficek Max 2014 1 5 Stará Bystrica
Grygierczyk Oliwia 2014 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Guzdek Bartłomiej 2014 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
HODER EMILIA 2014 1 11 Zespół szkolno przedszkolny w Dankowicach
Králiková Natália 2014 1 20 Stará Bystrica
Kuryj Oliwier 2014 1 9 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Malarz Antoni 2014 1 20 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Masaryková Mia 2014 1 13
Mol Jan 2014 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie
Mrzyk Karol 2014 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Paveleková Karolína 2014 1 19 Stará Bystrica
Pietraszko Marek 2014 1 14 SP Bestwina
Piznal Piotr 2014 1 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Polok Wojciech 2014 1 4 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Szczyrek Oliwier 2014 1 18 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Szpara Mateusz 2014 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Wątor Kamil 2014 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Zabost Iga 2014 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Żoczek Lena 2014 1 10 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
ADAMASZEK IGNACY 2013 1 17 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Barzycki Antoni 2013 1 9 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Budka Jan 2013 1 10 SP2 Bystra
Faruga Adam 2013 1 4 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Gajda Hanna 2013 1 10 Stara Wieś
Gawlińska GABRIELA 2013 1 5 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Hankus Maksymilian 2013 1 19 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Jarco Julia 2013 1 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Jonkisz Alan 2013 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Kacperska Melania 2013 1 18 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Koblak Joanna 2013 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Kocierz Maja 2013 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Korcz Julia 2013 1 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kostrzewska Natalia 2013 1 17 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Králik Tomáš 2013 1 11 Stará Bystrica
Maj Karol 2013 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Maj Tomasz 2013 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Majerz Zuzanna 2013 1 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Michał 2013 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Micorek Karol 2013 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Mykhailova Sofiia 2013 1 19 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Parchański Jan 2013 1 5 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Piznal Jakub 2013 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Rąpel Aleksandra 2013 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie
Riabukhina Miroslava 2013 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Šadibolová Sofia 2013 1 20 Stará Bystrica
Sztafa Weronika 2013 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Tabiś Łukasz 2013 1 20 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Trocha Roland 2013 1 18 Stará Bystrica
Uchwat Natalia 2013 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Urbańska Paulina 2013 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Widak Nikodem 2013 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Wizner Sara 2013 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Wrzoł Antoni 2013 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie
Zabost Pola 2013 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
ADAMASZEK NIKODEM 2012 1 18 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Baca Paweł 2012 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Bożek Piotr 2012 1 5 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Czajowski Mikołaj 2012 1 20 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Dobucki Mateusz 2012 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Englert Lilianna 2012 1 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Filapek Liliana 2012 1 15 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Filipkowska Wiktoria 2012 1 6 SP 3 Bielsko-Biała
Gach Julia 2012 1 3
Góra Sandra 2012 1 1 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Guzdek Wojciech 2012 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Jarnot Ewa 2012 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Jasińska Monika 2012 1 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Jędrzejowska Zuzanna 2012 1 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Jurczak Łukasz 2012 1 4 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Jurczyk Patryk 2012 1 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Kacperska Alicja 2012 1 18 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Karwowska Julia 2012 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach
Kopeć Katarzyna 2012 1 11 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Kowalewska Martyna 2012 1 17 MKS Żywiec
Krzywoń Anna 2012 1 4 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Linek Dawid 2012 1 17 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Łysoń Zofia 2012 1 10 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Machej Ewelina 2012 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Mańdok Agnieszka 2012 1 20 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
Milik Paulina 2012 1 9 Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Młocek Gaja 2012 1 8 MOSiR Czechowice-Dziedzice
Otroda Sofiia 2012 1 13
Pasecki Oskar 2012 1 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Polok Jakub 2012 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Poprawa Jan 2012 1 19 CETiR Goczalkowice Zdrój
Pustelnik Paulina 2012 1 19 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Sikora Adam 2012 1 12 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Szczyrek Wiktor 2012 1 9 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Tyrka Antoni 2012 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Wròbel Antoni 2012 1 10 Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Żurek Tymoteusz 2012 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Barzycki Jakub 2011 1 19 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Boczar Filip 2011 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Budka Wojciech 2011 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Goleń Miłosz 2011 1 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Grądzki Filip 2011 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Grądzki Paweł 2011 1 11 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Kosibor Oliwia 2011 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
KUBIEŃ NIKODEM 2011 1 18 ZSP Jankowice
Kuboszek Nikodem 2011 1 14 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Kuzka Lena 2011 1 20 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Nowak Julia 2011 1 18 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Palik Dawid 2011 1 10 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Samek Wiktor 2011 1 20 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Siudak Julia 2011 1 19 SP8 Cz- Dz i MKS Cz-Dz
Stanclik Jakub 2011 1 17 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Stanclik Julia 2011 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Swierkot Maja 2011 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Uchwat Adam 2011 1 12 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Wizner Karolina 2011 1 17 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
ADAMASZEK PAWEŁ 2010 1 11 Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Babiński Wojciech 2010 1 13 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Dobucka Maja 2010 1 16 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach
Hałas Kamil 2010 1 20 MOSiR Czechowice-Dziedzice
Kamiński Sebastian 2010 1 15 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Kocierz Zuzanna 2010 1 18 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Maj Oliwia 2010 1 17 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Mazur Maja 2010 1 19 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Owczarz Nikodem 2010 1 14 MOSiR Czechowice-Dziedzice
Szperka Wiktor 2010 1 16 MKS Czechowice-Dziedzice
Baca Karol 2009 1 19 Zespół Liceów im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach
Polok Przemysław 2009 1 17 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach
Szczerba Nikola 2009 1 20 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach
Szczurek Kacper 2009 1 18 SP 19 Tychy
Widak Mikołaj 2009 1 10 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach
Wrzoł Karol 2009 1 12 ZS Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Kamiński Szymon 2007 1 19 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach
Kocur Roman 2007 1 20 II LO im. Adama Asnyka
Fajlhauer Kacper 2005 1 18 ZS Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach
Drewniak Michał 2004 1 20
Bukowski Jakub 1993 1 18 RYTM - Rozbiegamy To Miasto
Kowalewska Dagmara 1991 1 20
Wich Bartłomiej 1990 1 17
Bywalec Marek 1985 1 19
Gałuszka Ewa 1985 1 19
Szczurek Aneta 1981 1 20 Nie ma na liście...
Cebula Rafał 1979 1 20