dane | rocznik | biegi | punktów | szkoła/klub/miasto |
---|---|---|---|---|
BECZAŁA ALICJA | 2021 | 1 | 1 | ZSP Jankowice |
Darulis Marcin | 2021 | 5 | 5 | Czechowice-Dziedzice + Nie ma na liście... |
Janusz Daniel | 2021 | 2 | 2 | Czechowice-Dziedzice |
Kohut Jakub | 2021 | 2 | 2 | Niepubliczne Przedszkole CETIR w Goczałkowicach |
Majka Wiktoria | 2021 | 1 | 1 | Nie ma na liście... |
Puskarczyk Zofia | 2021 | 1 | 1 | Nie chodzi do przedszkola |
Sobecka Hanna | 2021 | 2 | 2 | Żłobek Miejski w Czechowicach-Dziedzicach |
Świerczek Stanisław | 2021 | 1 | 1 | Czechowice-Dziedzice |
Wypych Stanisław | 2021 | 1 | 1 | |
Bednarczyk Tymon | 2020 | 1 | 1 | |
Błachut Julita | 2020 | 6 | 17 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
Bochynek Nikodem | 2020 | 1 | 1 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
Budny Anastazja | 2020 | 4 | 4 | Przedszkole Publiczne w Ligocie |
Filapek Józef | 2020 | 3 | 3 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu + Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Kozłowski Antoni | 2020 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Placuch Maria | 2020 | 6 | 19 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
Płucienniczak Kornel | 2020 | 1 | 1 | Przedszkole Bestwinka |
Rybski Ignacy | 2020 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Sakrajecka Ewa | 2020 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Siemienik Wiktor | 2020 | 1 | 1 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
Żurek Aniela | 2020 | 3 | 7 | Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
ADAMASZEK JONATAN | 2019 | 4 | 4 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Balon Amelia | 2019 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Białka Stefania | 2019 | 4 | 4 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Byra Maja | 2019 | 1 | 5 | Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 7 CZECHOWICE-DZIEDZICE |
Bywalec Szymon | 2019 | 2 | 2 | Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Czylok Wojciech | 2019 | 3 | 3 | Czechowice-Dziedzice + Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Dyrda Aleksandra | 2019 | 1 | 8 | Przedszkole Publiczne w Ligocie |
Fluder Aleksandra | 2019 | 2 | 2 | Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gawlinski FRANCISZEK | 2019 | 2 | 6 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
Gebauer Józef | 2019 | 2 | 2 | Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gebauer Jóżef | 2019 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Górski Dominik | 2019 | 1 | 1 | PP Mazańcowice |
Górski Filip | 2019 | 1 | 1 | PP Mazańcowice |
Grzywacz Maja | 2019 | 3 | 3 | Oddział przedszkolny przy SP 7 w Czechowicach-Dziedzicach + Oddział przedszkolny przy SP 7 w Czechowicach Dziedzicach |
Jurczak Liliana | 2019 | 4 | 6 | Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach |
Klimas Ignacy | 2019 | 1 | 1 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
Kohut Maja | 2019 | 2 | 2 | Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kołoczek Elena | 2019 | 4 | 4 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Kopoczek Nadia | 2019 | 2 | 5 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kulka Igor | 2019 | 1 | 4 | Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kuryj Łucja | 2019 | 2 | 2 | Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach |
Maśka Karol | 2019 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Matysrk Marta | 2019 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Mglej Bartek | 2019 | 1 | 1 | |
MGLEJ BARTOSZ | 2019 | 3 | 3 | Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Paszana Olga | 2019 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach |
Razowska Lena | 2019 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Ryszka Liwia | 2019 | 1 | 1 | Nie ma na liście... |
Schmeiduch Krzysztof | 2019 | 1 | 1 | |
Sobecki Franciszek | 2019 | 4 | 9 | Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Stańczyk Hanna | 2019 | 1 | 2 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
Stypczyński Piotr | 2019 | 1 | 1 | Przedszkole |
Szczypka Franciszek | 2019 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Świerczek Leon | 2019 | 3 | 3 | Czechowice-Dziedzice |
Świstak Natalia | 2019 | 1 | 1 | Przedszkole prywatne Drugi Domek Czechowice-Dziedzice |
Wątor Oliwia | 2019 | 5 | 30 | Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Bartoszek Jan | 2018 | 3 | 3 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Bochynek Liliana | 2018 | 1 | 2 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
Czaprowicz Tomasz | 2018 | 2 | 3 | Oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 6 + Przedszkole u Ignasia przy Szkole Podstawowej nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Ćwiertnia Wiktoria | 2018 | 4 | 24 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
Darulis Nina | 2018 | 6 | 66 | Czechowice-Dziedzice + Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
DUŚ Liliana | 2018 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Filipowicz Łucja | 2018 | 1 | 3 | Przedszkole Publiczne w Ligocie |
Haszczyc Jakub | 2018 | 5 | 5 | Przedszkole u Ignasia w SP nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach + Przedszkole u Ignasia w Szkole Podstawowej nr 6 w Czechowicach -Dziedzicach + Przedszkole u Ignasia w Szkole Podstawowej nr 6 w Czechowicach Dziedzicach + Przedszkole u Ignasia w SP nr 6 Czechowice-Dziedzice + Przedszkole u Ignasia w SP nr 6 Czechowice Dziedzice |
Jurczak Filip | 2018 | 4 | 4 | Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach |
Kądziołka Olaf | 2018 | 1 | 1 | Bielsko-Biała |
Kozłowski Ignacy | 2018 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Krupnik Antoni | 2018 | 6 | 43 | Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kwiczała Igor | 2018 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Łoskot Kacper | 2018 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Mačejko Leonard | 2018 | 1 | 17 | AK STARÁ BYSTRICA |
Machej Szymon | 2018 | 5 | 7 | Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Manowski Radosław | 2018 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach |
Mańdok Maciej | 2018 | 6 | 13 | Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Marczyk Filip | 2018 | 3 | 13 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
MGLEJ WOJCIECH | 2018 | 4 | 4 | Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Mglej Wojtek | 2018 | 1 | 1 | |
Pępek Jakub | 2018 | 3 | 4 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Sakrajecki Piotr | 2018 | 4 | 4 | Przedszkole Publiczne przy Szkole Podstawowej nr 6 + Przedszkole u Ignasia + Przedszkole u Ignasia przy SP6 + Przedszkole u Ignasia przy SP 6 |
Siudak Maja | 2018 | 6 | 38 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
Siwiec Stefan | 2018 | 1 | 2 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Stolarski Adam | 2018 | 1 | 5 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Witański Filip | 2018 | 1 | 1 | przedszkole publiczne nr.2 w Goczałkowicach-zdroju |
Wypych Jan | 2018 | 1 | 1 | |
Baruciak Zofia | 2017 | 1 | 10 | Dankowice |
Barzycki Bruno | 2017 | 5 | 11 | Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach |
Białka Rozalia | 2017 | 4 | 45 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Biela Igor | 2017 | 2 | 22 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Budny Tomasz | 2017 | 5 | 83 | Przedszkole Publiczne w Ligocie + + Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie |
Budny Zofia | 2017 | 6 | 74 | Przedszkole Publiczne w Ligocie |
Bywalec Maja | 2017 | 4 | 39 | Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Chudziński Kacper | 2017 | 2 | 24 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Czuk Milosz | 2017 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Czuk Miłosz | 2017 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Dłóciok Oliwia | 2017 | 1 | 1 | ZSP w Bestwince |
Dudzik Maria | 2017 | 3 | 14 | Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Dudzik Maria (Ł) | 2017 | 4 | 77 | Przedszkole w Łące + ZSP w Łące |
Filapek Franciszek | 2017 | 1 | 2 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
Filapek Kornelia | 2017 | 5 | 84 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Flaková Agata | 2017 | 3 | 58 | AK Stará Bystrica |
Fluder Anna | 2017 | 2 | 5 | Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gebauer Łucja | 2017 | 3 | 35 | Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gębołyś Seweryn | 2017 | 5 | 76 | Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gola Filip | 2017 | 1 | 10 | Oddział przedszkolny przy SP1 w ligocie |
Gola Hanna | 2017 | 2 | 21 | Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gola Jakub | 2017 | 6 | 41 | Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach |
Górecki Franciszek | 2017 | 2 | 17 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Hess Adrian | 2017 | 2 | 32 | Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach + Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Hoder Jan | 2017 | 5 | 95 | Przedszkole publiczne w Dankowicach - zespół szkolno przedszkolny w Starej Wsi + Zespół szkolno przedszkolny w Dankowicach |
Homa Franciszek | 2017 | 6 | 53 | Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Hromadka Adrian | 2017 | 1 | 9 | Ak Stará Bystrica |
Indeka Borys | 2017 | 1 | 1 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
JONKISZ ERWIN | 2017 | 1 | 7 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Klimaniec Liliana | 2017 | 1 | 10 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Klimas Antonina | 2017 | 1 | 10 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
Klimca Emilia | 2017 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne w Ligocie |
Kołoczek Iga | 2017 | 4 | 57 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Kopeć Radosław | 2017 | 6 | 26 | Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kotrisova Maria | 2017 | 1 | 13 | AK Stará Bystrica |
Kowalewski Ignacy | 2017 | 4 | 59 | Przedszkole nr 12 Żywiec + Przedszkole nr 12 w Żywcu + Przedszkole nr12 w Żywcu |
Kożdoń Joanna | 2017 | 1 | 17 | Przedszkole nr 4 w Skoczowie |
KUBIEŃ IGOR | 2017 | 6 | 105 | ZSP Jankowice |
Kubień Jakub | 2017 | 6 | 75 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Kudłaciak Wiktor | 2017 | 6 | 116 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kuliński Błażej | 2017 | 4 | 10 | + Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kuryła Nadia | 2017 | 6 | 114 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kyrcz Joanna | 2017 | 1 | 11 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
Lapczyk Katarzyna | 2017 | 1 | 11 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Łucki Jan | 2017 | 1 | 17 | Pszczyna |
Markiel Jan | 2017 | 3 | 15 | Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Markiel Laura | 2017 | 3 | 23 | Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Mazur Sara | 2017 | 1 | 1 | Przedszkole Błękitna Akademia |
Nachlik Aleksander | 2017 | 1 | 14 | Przedszkole przy SP 4 Pszczyna |
Owczarz Wiktor | 2017 | 4 | 54 | Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach + MOSiR Czechowice-Dziedzice |
Pala Joanna | 2017 | 1 | 2 | przedszkole CETIR |
Paraluk Pola | 2017 | 3 | 15 | Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Paveleková Lea | 2017 | 2 | 35 | Stará Bystrica + AK Stará Bystrica |
Płoskonka Zofia | 2017 | 4 | 54 | Przedszkole nr 11 im. Misia Uszatka w Krakowie |
Płucienniczak Wiktor | 2017 | 2 | 20 | Przedszkole Bestwinka + Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwince |
Polok Helena | 2017 | 6 | 59 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Porębski Tymoteusz | 2017 | 2 | 2 | Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Prządka Hanna | 2017 | 3 | 54 | Przedszkole publiczne nr 4 w Pszczynie + PP4 + PP4 Pszczyna |
Rajtor Adam | 2017 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach |
Ryszka Tola | 2017 | 2 | 8 | Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Sakrajecki Antoni | 2017 | 6 | 55 | Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Schmeiduch Piotr | 2017 | 2 | 28 | + Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach |
Sikora Lena | 2017 | 1 | 14 | Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Stanik Krzysztof | 2017 | 1 | 4 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Stawicka Pola | 2017 | 2 | 21 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Stawowski Antoni | 2017 | 1 | 15 | Przedszkole Szkrabek |
Tomala Adam | 2017 | 2 | 5 | Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wągiel Antoni | 2017 | 2 | 25 | Przedszkole Publiczne Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wich Stanisław | 2017 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wiewióra Wiktoria | 2017 | 1 | 14 | Oddział Przedszkolny przy SP3 w Ligocie |
Włodyka Zofia | 2017 | 1 | 4 | Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wójcikiewicz Franciszek | 2017 | 2 | 24 | Przedszkole w Dankowicach + Dankowice |
Zduńczyk Kajetan | 2017 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Żoczek Amelia | 2017 | 1 | 9 | Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
ADAMASZEK SAMUEL | 2016 | 4 | 26 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu + Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Balon Małgorzata | 2016 | 1 | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Bartoszek Kajetan | 2016 | 1 | 7 | Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Bednarczyk Tola | 2016 | 2 | 18 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Benek Maksymilian | 2016 | 6 | 102 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Błachut Dawid | 2016 | 2 | 39 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach + Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowicach |
Błaszczak Szymon | 2016 | 2 | 29 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
BULAI Bohdana | 2016 | 1 | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Bylicki Ignacy | 2016 | 1 | 5 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Cáder Matias | 2016 | 1 | 8 | Stará Bystrica |
Cebula Piotr | 2016 | 6 | 94 | Przedszkole Publiczne Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Chanek Karol | 2016 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Chrapek Kaja | 2016 | 1 | 16 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Cicha Helena | 2016 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Czulak Nadia | 2016 | 1 | 12 | Przedszkole 51 Bielsko-Biała |
Damaz Daniel | 2016 | 1 | 3 | Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Darulis Alan | 2016 | 5 | 95 | Czechowice-Dziedzice + Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Filapek Jakub | 2016 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Filapek Tymoteusz | 2016 | 6 | 109 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu + Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Foltyn Leon | 2016 | 1 | 9 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gabryś Eliza | 2016 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gębala Anna | 2016 | 1 | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Gibas Karol | 2016 | 1 | 8 | Nie ma na liście... |
Gładysz Karol | 2016 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gonciarz Emilia | 2016 | 1 | 3 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Hałas Aleksander | 2016 | 1 | 11 | Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach |
Jagoda Mateusz | 2016 | 2 | 24 | Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jakubiec Nikodem | 2016 | 1 | 8 | Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach |
Janusz Jonathan | 2016 | 2 | 23 | Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jarczok Michał | 2016 | 2 | 18 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kacperski Bruno | 2016 | 6 | 96 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu + Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Kalita Julia | 2016 | 5 | 99 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach + Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Klimek Maja | 2016 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Klimek Maksymilian | 2016 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kocur Barbara | 2016 | 1 | 8 | Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kopoczek Emilia | 2016 | 4 | 44 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kowalewski Igor | 2016 | 4 | 65 | Szkoła podstawowa nr 6 + Szkoła podstawowa nr 6 w Żywcu |
Kożdoń Monika | 2016 | 1 | 20 | Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie |
Krawczyk Błażej | 2016 | 4 | 52 | Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach + + Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kroczek Szymon | 2016 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kruk Anna | 2016 | 1 | 8 | Dankowice |
Krysta FILIP | 2016 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kubieniec Nadia | 2016 | 1 | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kucharczyk Lena | 2016 | 1 | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kucharczyk Pola | 2016 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kumor Bruno | 2016 | 1 | 3 | Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kuryj Szymon | 2016 | 5 | 38 | Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Łoskot Victoria | 2016 | 2 | 27 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Łucki Wojciech | 2016 | 1 | 16 | Pszczyna |
Łukasik Aleksander | 2016 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa w Kaniowie |
Majka Nikodem | 2016 | 1 | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 29 w Bielsku-Białej |
Matulewicz Jagoda | 2016 | 1 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Mazur Antoni | 2016 | 1 | 6 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Michalczak Marta | 2016 | 2 | 23 | Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach |
Micorek Zofia | 2016 | 6 | 75 | Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach + Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Mikołajczyk Jagoda | 2016 | 2 | 21 | Przedszkole Publiczne w Ligocie |
Mikuśkiewicz Gabriel | 2016 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
MOL FILIP | 2016 | 2 | 16 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Mrzyk Kacper | 2016 | 5 | 24 | Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach + |
Mynarski Karol | 2016 | 1 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pankosz Oskar | 2016 | 2 | 13 | Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Paszana Paweł | 2016 | 1 | 6 | Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pawlik Noemi | 2016 | 4 | 32 | Przedszkole Publiczne w Zabrzegu + Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Pępek Adam | 2016 | 3 | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pogłódek Laura | 2016 | 2 | 36 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Rojczyk Jeremiasz | 2016 | 2 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Rybska Eliza | 2016 | 3 | 22 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Rychta Lena | 2016 | 1 | 10 | Czechowice-Dziedzice |
Šadibol Matúš | 2016 | 2 | 39 | AK Stará Bystrica + Ak Stará Bystrica |
Siemienik Jan | 2016 | 2 | 20 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
SIENKIEWICZ Jagoda | 2016 | 2 | 31 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Siwiec Alek | 2016 | 1 | 6 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Skoczylas Nadia | 2016 | 1 | 8 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Smalcerz Lena | 2016 | 5 | 41 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach + Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Szafron Filip | 2016 | 2 | 9 | Przedszkole Publiczne Nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szczotka Jakub | 2016 | 6 | 67 | Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szczurek Oliwier | 2016 | 1 | 11 | Przedszkole nr 5 Tychy |
Szczyrek Klaudia | 2016 | 6 | 108 | Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szerszeń Adam | 2016 | 1 | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szpara Aniela | 2016 | 1 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Świstak Emilia | 2016 | 1 | 5 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Trocha Aurélia | 2016 | 4 | 74 | Ak Stará Bystrica + AK Stará Bystrica |
Waleczek Natalia | 2016 | 1 | 6 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Wesołowska Hanna | 2016 | 2 | 29 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Widak Gabriela | 2016 | 6 | 94 | Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wilgocka Konstancja | 2016 | 5 | 75 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Witański Szymon | 2016 | 1 | 1 | szkoła podstawowa w Goczałkowicach-Zdrój |
Wojdyła Szymon | 2016 | 2 | 25 | + Bielsko-Biała |
Woźniak Amelia | 2016 | 1 | 17 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wróbel Amelia | 2016 | 6 | 66 | Katolickie Przedszkole w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Zemczak Zofia | 2016 | 1 | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Żadkiewicz Karolina | 2016 | 2 | 24 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Żuławski Iwo | 2016 | 1 | 4 | Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Banet Marcel | 2015 | 1 | 16 | Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Baron Weronika | 2015 | 6 | 81 | Szkoła Podstawowa Nr 29 w Bielsku-Białej |
Bartoszek Zofia | 2015 | 3 | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Białka Aniela | 2015 | 4 | 46 | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach + |
Bizoń Stanisław | 2015 | 1 | 17 | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowicach |
Bożek Magdalena | 2015 | 2 | 21 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Budny Zuzanna | 2015 | 5 | 31 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie |
Bylicki Gabriel | 2015 | 1 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Byra Tymoteusz | 2015 | 1 | 14 | UMKS 3 Czechowice dziedzice |
Chochlińska Zuzanna | 2015 | 1 | 5 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Dąbrowski Igor | 2015 | 1 | 6 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Drąg Jakub | 2015 | 1 | 3 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Droździk Nina | 2015 | 2 | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Dubovická Sára | 2015 | 3 | 56 | AK Stará Bystrica + Stará Bystrica |
Dzielawska Lena | 2015 | 3 | 26 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Englert Leon | 2015 | 1 | 9 | ZSP Szkoła Podstawowa Kaniów |
Feilert Liliana | 2015 | 6 | 78 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Filapek Szymon | 2015 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Filipowicz Błażej | 2015 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie |
Gawlak Małgorzata | 2015 | 1 | 15 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gebauer Ignacy | 2015 | 5 | 91 | SP Zgromadzenia Corek Bożej Milosci + SP Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Bielsku-Białej + Bielsko-Biała + -- szkoła / klub - zgłosić przed zawodami |
Głód Maja | 2015 | 1 | 9 | ZSP Międzyrzecze Górne |
Górecki Antoni | 2015 | 2 | 7 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Grzonka Oskar | 2015 | 1 | 7 | Szkoła podstawowa nr 3 Jastrzębie-Zdrój |
Grzywacz Piotr | 2015 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jałowiczor Mikołaj | 2015 | 2 | 18 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
JASZEK KAROL | 2015 | 1 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jonkisz Leon | 2015 | 2 | 2 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Klimaniec Zofia | 2015 | 1 | 14 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Klimas Klara | 2015 | 1 | 5 | Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kłysiewicz Szymon | 2015 | 1 | 1 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Koblak Julia | 2015 | 3 | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kołoczek Aleksy | 2015 | 6 | 57 | + Szkoła Podstawowa w Zabrzegu + Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Koščál Marek | 2015 | 3 | 48 | Stará Bystrica + AK Stará Bystrica |
Kóska Mikołaj | 2015 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Krosny Stanisław | 2015 | 5 | 100 | SP 9 Łąka + Łąka |
Krupka Paweł | 2015 | 1 | 1 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Krupnik Julia | 2015 | 6 | 89 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Krzywoń Aleksander | 2015 | 6 | 64 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Kubień Wojciech | 2015 | 6 | 86 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu + Przedszkole Publiczne w Zabrzegu |
Kublová Emma | 2015 | 5 | 100 | AK Stará Bystrica + Stará Bystrica |
Kuboszek Tymoteusz | 2015 | 3 | 23 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kudłaciak Oliwia | 2015 | 6 | 49 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Lapczyk Jan | 2015 | 1 | 6 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Majdak Paweł | 2015 | 1 | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Malchar Marcin | 2015 | 1 | 14 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszarawie Bystrej |
Mańka Mikołaj | 2015 | 1 | 6 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Marczyk Alicja | 2015 | 2 | 15 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Maśka Aleksander | 2015 | 2 | 34 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Mazur Fabian | 2015 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Mazur Marcin | 2015 | 6 | 66 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Mazur Mikołaj | 2015 | 2 | 8 | SP 3 Bielsko-Biała + Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-Białej |
Melišík Jakub | 2015 | 1 | 16 | AK Stará Bystrica |
Mikuśkiewicz Wiktor | 2015 | 1 | 4 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Muchacki Bartosz | 2015 | 5 | 21 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Musiol Mateusz | 2015 | 1 | 2 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Musioł Mateusz | 2015 | 3 | 11 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Nowy Marta | 2015 | 2 | 23 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Ostra Liliia | 2015 | 1 | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Panfil Nina | 2015 | 6 | 113 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Paw Mateusz | 2015 | 4 | 75 | SP 4,Pszczyna + SP 4 Pszczyna + SP4 Pszczyna |
Piasecki Wojciech | 2015 | 1 | 15 | Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach |
Piątek Justyna | 2015 | 4 | 67 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pisarek Szymon | 2015 | 1 | 9 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Placuch Antoni | 2015 | 6 | 84 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Polok Marcel | 2015 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Bestwinie |
Poniščjaková Kamila | 2015 | 1 | 11 | AK Stará Bystrica |
Procner Zofia | 2015 | 1 | 9 | Sp 20 Bielsko-Biała |
Puskarczyk Karolina | 2015 | 2 | 12 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Ramza Brajan | 2015 | 1 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Sałata Maria | 2015 | 3 | 50 | SP 2 Kęty, Double N Sport Academy + SP 2 Kęty, Double N Nina Nycz + Double N Nina Nycz, SP2 Kęty |
Ševec Matúš | 2015 | 4 | 55 | AK Stará Bystrica + Stará Bystrica |
Shcheholska Sofiia | 2015 | 1 | 5 | Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Siudak Malika | 2015 | 4 | 48 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Smoliński Julia | 2015 | 1 | 13 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Stanik Piotr | 2015 | 1 | 9 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Stańczyk Franciszek | 2015 | 1 | 7 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Szadurska Alicja | 2015 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Świerad Szczepan | 2015 | 3 | 50 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
ŚWIEŻY DOMINIK | 2015 | 2 | 20 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Tomala Juliusz | 2015 | 2 | 4 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Tomanek Jan | 2015 | 2 | 24 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Wągiel Jan | 2015 | 3 | 36 | Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Węglarz Zuzanna | 2015 | 6 | 100 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wròbel Jan | 2015 | 3 | 18 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Zduńczyk Amelia | 2015 | 2 | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Żoczek Filip | 2015 | 1 | 1 | Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Żur Mia | 2015 | 1 | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Żurek Kalina | 2015 | 4 | 40 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Adamus Wojsław | 2014 | 3 | 24 | Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Baca Jan | 2014 | 3 | 5 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Balcarek Maja | 2014 | 4 | 31 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Baron Krystyna | 2014 | 6 | 72 | Szkoła Podstawowa Nr 29 w Bielsku-Białej |
Błachut Rafał | 2014 | 6 | 38 | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowicach |
Budny Antoni | 2014 | 5 | 39 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Budny Lilianna | 2014 | 5 | 77 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie |
Budny Stanisław | 2014 | 5 | 37 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Buro-Prus Antonina | 2014 | 2 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Bywalec Amelia | 2014 | 4 | 47 | Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Carr Scarlett | 2014 | 5 | 87 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie |
Cebula Marysia | 2014 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Chrobak Maksymilian | 2014 | 6 | 80 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Ciesielczyk Nikola | 2014 | 1 | 4 | |
Cocyk Kamila | 2014 | 4 | 49 | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Czarnecka Julia | 2014 | 1 | 18 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Czech Kamil | 2014 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Ćmok Barbara | 2014 | 1 | 18 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie |
Ćwiertnia Zofia | 2014 | 4 | 16 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Dąbrowska Anna | 2014 | 2 | 17 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Dyrda Jakub | 2014 | 1 | 4 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie |
Englert Inga | 2014 | 1 | 6 | ZSP Szkoła Podstawowa Kaniów |
Fluder Patryk | 2014 | 2 | 27 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gębołyś Radosłae | 2014 | 1 | 3 | SMS BBTS Podbeskidzie |
Gębołyś Radosław | 2014 | 1 | 19 | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gola Piotr | 2014 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie |
Gruszka Karol | 2014 | 5 | 82 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Guzdek Bartłomiej | 2014 | 6 | 101 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Hess Maja | 2014 | 2 | 35 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Hławiczka Mikołaj | 2014 | 1 | 19 | Szkoła Podstawowa nr.3 w Skoczowie |
Hoder Emilia | 2014 | 4 | 21 | Zespół szkolno przedszkolny w Dankowicach + Szkoła podstawowa w Dankowicach |
KŁAPTOCZ ANTONI | 2014 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kocur Dawid | 2014 | 3 | 17 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Koperska Lilianna | 2014 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Korczyński Adrian | 2014 | 1 | 15 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kosmala Nela | 2014 | 2 | 17 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kożdoń Szymon | 2014 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie |
Kulka Leon | 2014 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kupczak Anna | 2014 | 5 | 49 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kuryj Oliwier | 2014 | 5 | 47 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kuryła Lena | 2014 | 6 | 120 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kuzka Leonard | 2014 | 6 | 100 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kwiczała Julka | 2014 | 3 | 24 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Majdak Igor | 2014 | 1 | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Malarz Antoni | 2014 | 6 | 102 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Moglia Julia | 2014 | 6 | 114 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Mrzyk Karol | 2014 | 6 | 62 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach + |
Paraluk Patryk | 2014 | 3 | 4 | Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Paveleková Karolína | 2014 | 2 | 33 | Stará Bystrica + AK Stará Bystrica |
Pietraszko Marek | 2014 | 2 | 26 | + Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Bestwinie |
Piznal Piotr | 2014 | 6 | 34 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Podgórska Blanka | 2014 | 6 | 77 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Podkańska Julia | 2014 | 6 | 55 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Podkańska Oliwia | 2014 | 6 | 31 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Polok Emilia | 2014 | 6 | 20 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Polok Wojciech | 2014 | 2 | 2 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Ponikowski Kordian | 2014 | 2 | 18 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Rozmus Natalia | 2014 | 2 | 7 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Ryguła Nikola | 2014 | 1 | 17 | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piasku |
Saługa Mikołaj | 2014 | 1 | 1 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Siemiński Mikołaj | 2014 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Siwiec Leon | 2014 | 1 | 10 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Słowińska Kamila | 2014 | 1 | 5 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
stanclik hubert | 2014 | 4 | 6 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Szczyrek Oliwier | 2014 | 6 | 101 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szostak Amelia | 2014 | 2 | 6 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szpaczek Laura | 2014 | 1 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szpara Mateusz | 2014 | 6 | 46 | Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Ungehojer Jan | 2014 | 2 | 7 | Przedszkole Publiczne Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wątor Kamil | 2014 | 3 | 31 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wiewióra Oskar | 2014 | 1 | 3 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie |
Wilkosz Wiktor | 2014 | 3 | 12 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Witański Emil | 2014 | 1 | 4 | szkoła podstawowa w Goczałkowicach-Zdrój |
Wojdyła Karolina | 2014 | 2 | 5 | SP MM Sport Bielsko Biała + Nie ma na liście... |
Wróbel Kamil | 2014 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Zabost Iga | 2014 | 6 | 70 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Zarzyna Marcelina | 2014 | 4 | 66 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Żertka Jakub | 2014 | 6 | 118 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
ADAMASZEK IGNACY | 2013 | 5 | 86 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Barzycki Antoni | 2013 | 6 | 29 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Biber Filip | 2013 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Borawski Michał | 2013 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Budka Jan | 2013 | 4 | 26 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach + SP nr 2 w Bystrej + SP nr 2 Bystra + SP nr 2 Bystra |
Chudzińska Amelia | 2013 | 1 | 2 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Czyż Wojciech | 2013 | 6 | 100 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Danel Lena | 2013 | 1 | 18 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Faruga Adam | 2013 | 2 | 2 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Filipkowski Alexander | 2013 | 1 | 2 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Fuzoń Mateusz | 2013 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gajda Hanna | 2013 | 1 | 5 | MKS Czechowice Dziedzice |
Gatner Tomasz | 2013 | 1 | 17 | MKS Iskra Pszczyna |
Gawlinska Gabriela | 2013 | 3 | 32 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gawlinska Gabrysia | 2013 | 1 | 4 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Glos Amelia | 2013 | 1 | 8 | ZSP Jasienica |
Gładysz Wiktor | 2013 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Grubka Jagoda | 2013 | 2 | 28 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Harężlak Sandra | 2013 | 2 | 25 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jakubowska Karina | 2013 | 1 | 7 | Szkoła podstawowa nr 1 Goczałkowice-Zdrój |
Jarczok Dawid | 2013 | 2 | 22 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jonkisz Alan | 2013 | 6 | 55 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Jurkowski Konstantyn | 2013 | 1 | 6 | |
Kacperska Melania | 2013 | 6 | 113 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Kapuśnik Jakub | 2013 | 3 | 22 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Karasiewicz Amelia | 2013 | 1 | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kądzioła Mikołaj | 2013 | 1 | 10 | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasienicy |
Kądziołka Oskar | 2013 | 1 | 4 | Bielsko-Biała |
Koblak Joanna | 2013 | 2 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kocierz Maja | 2013 | 2 | 24 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kopeć Aleksandra | 2013 | 1 | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kopeć Lena | 2013 | 4 | 44 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Koščálová Lilien | 2013 | 3 | 42 | Stará Bystrica + AK Stará Bystrica |
Kostrzewska Natalia | 2013 | 5 | 93 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Kościołek Franciszek | 2013 | 1 | 18 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kozak Alan | 2013 | 1 | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kozik Jan | 2013 | 2 | 2 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Kruk Adam | 2013 | 1 | 7 | Dankowice |
Kuboszek Kamil | 2013 | 1 | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kucharczyk Hubert | 2013 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kucharczyk Maja | 2013 | 1 | 6 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Maj Karol | 2013 | 1 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Maj Tomasz | 2013 | 3 | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Malik Milena | 2013 | 1 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Matyaszek Karolina | 2013 | 1 | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie |
Mazur Michał | 2013 | 6 | 94 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Michalczak Kajetan | 2013 | 2 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Michalski Mikołaj | 2013 | 1 | 2 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Micorek Karol | 2013 | 6 | 76 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
MOL MAKSYMILIAN | 2013 | 2 | 5 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
MORYTO JAKUB | 2013 | 2 | 6 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Muchacka Magdalena | 2013 | 6 | 75 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Mykhailova Sofiia | 2013 | 5 | 100 | Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Parchański JAN | 2013 | 2 | 2 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach + |
Piznal Jakub | 2013 | 6 | 106 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Plinta Piotr | 2013 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa w Jasienicy |
Pogłódek Adriana | 2013 | 2 | 24 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Posiła Jan | 2013 | 1 | 18 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Posłuszny Maja | 2013 | 2 | 31 | Just Team Bielsko-Biała |
Procner Antoni | 2013 | 1 | 6 | Sp 20 Bielsko-Biała |
Rajtor Kasia | 2013 | 1 | 4 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Rozner Karol | 2013 | 5 | 52 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Šadibolová Sofia | 2013 | 2 | 32 | Stará Bystrica + AK Stará Bystrica |
Serwin Kacper | 2013 | 1 | 1 | ZS Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Stolarska Aleksandra | 2013 | 1 | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szadurski Dawid | 2013 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szczotok Antoni | 2013 | 5 | 26 | MKS Czechowice-Dziedzice + Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Szkucik Bartosz | 2013 | 4 | 63 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Sztafa Weronika | 2013 | 4 | 44 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Świerad Nina | 2013 | 4 | 69 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
ŚWIEŻY OLIWIA | 2013 | 2 | 29 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Tabiś Łukasz | 2013 | 5 | 100 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Tittor Elżbieta | 2013 | 2 | 15 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Trocha Roland | 2013 | 2 | 39 | Ak Stará Bystrica |
Tyc Julia | 2013 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Uchwat Natalia | 2013 | 1 | 3 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Urbańska Paulina | 2013 | 1 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Widak Nikodem | 2013 | 6 | 70 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wiśniewski Filip | 2013 | 4 | 37 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Wizner Sara | 2013 | 6 | 43 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wolny Lena | 2013 | 1 | 2 | Szkoła Podstawowa Sól - Kiczora / adres Sól-Kiczora 297, 34-370 Sól |
Wrzoł Antoni | 2013 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie |
Wrzoł Tomasz | 2013 | 4 | 28 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Zabost Pola | 2013 | 6 | 97 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Zawiślak Filip | 2013 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Zdonek Antoni | 2013 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Zemczak Lena | 2013 | 1 | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Zuber Marta | 2013 | 1 | 6 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Zubrzyński MAKSYMILIAN | 2013 | 1 | 1 | Zsp im. Tadeusza Kościuszki w Jasienicy |
Żoczek Krzysztof | 2013 | 4 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
ADAMASZEK NIKODEM | 2012 | 5 | 92 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Aksonov Makar | 2012 | 2 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Baca Pawel | 2012 | 1 | 19 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Baca Paweł | 2012 | 1 | 18 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Borgieł Jacek | 2012 | 2 | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Borgieł Jakub | 2012 | 2 | 4 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Bożek Piotr | 2012 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Brychcy Aleksandra | 2012 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
CHMIELNIAK BARTLOMIEJ | 2012 | 1 | 17 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Chrobak Mikołaj | 2012 | 4 | 42 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Czajowski Mikołaj | 2012 | 5 | 58 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Czaprowicz Piotr | 2012 | 2 | 29 | Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Czulak Szymon | 2012 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Bielsku-Białej |
Dobucki Mateusz | 2012 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Drąg Michał | 2012 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Droździk Kinga | 2012 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Filapek Liliana | 2012 | 6 | 99 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Filipiak Lena | 2012 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gach Julia | 2012 | 3 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach + |
Gawlak Urszula | 2012 | 2 | 24 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gicala Piotr | 2012 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gloger Kamila | 2012 | 1 | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gola Bartłomiej | 2012 | 1 | 7 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Gola Damian | 2012 | 1 | 2 | Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Góra Sandra | 2012 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
GUZDEK WOJCIECH | 2012 | 5 | 74 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gwizdoń Emma | 2012 | 4 | 42 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Horeczy Amadeusz | 2012 | 2 | 18 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Iciek Amelia | 2012 | 3 | 36 | Szkoła podstawowa Międzyrzecze Górne + Międzyrzecze górne + Szkoła podstawowa Międzyrzecze gorne |
Iskrzycka Oliwia | 2012 | 2 | 5 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jarnot Ewa | 2012 | 6 | 69 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jasi6 Monika | 2012 | 1 | 3 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jasińska Monika | 2012 | 2 | 5 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach + Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jonkisz Borys | 2012 | 4 | 31 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jurczak Łukasz | 2012 | 2 | 2 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kacperska Alicja | 2012 | 5 | 87 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Karwowska Julia | 2012 | 4 | 63 | Szkoła Podstawowa Nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach |
Klimas Milena | 2012 | 2 | 2 | Przedszkole Publiczne Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kocierz Liliana | 2012 | 3 | 21 | Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kopeć Katarzyna | 2012 | 5 | 24 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Kopeć Milena | 2012 | 3 | 25 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kostuś Kamila | 2012 | 1 | 15 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Kowalewska Martyna | 2012 | 4 | 50 | Szkoła podstawowa nr 6 + Szkoła podstawowa nr 6 w Żywcu |
Krzywoń Anna | 2012 | 6 | 17 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Lach Patryk | 2012 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Lebryk Alicja | 2012 | 1 | 10 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Linek Dawid | 2012 | 6 | 101 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Machej Ewelina | 2012 | 6 | 68 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Mańdok Agnieszka | 2012 | 6 | 118 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Marczyk Julia | 2012 | 2 | 16 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Maśka Antonina | 2012 | 5 | 57 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Mazur Nadia | 2012 | 1 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ligocie |
Milik Paulina | 2012 | 2 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Morawski Karol | 2012 | 2 | 9 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Nikiel Jakub | 2012 | 1 | 10 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Nowy Wojciech | 2012 | 2 | 8 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Ochal Tomasz | 2012 | 1 | 18 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Odrobiński Dawid | 2012 | 1 | 15 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pacha Julia | 2012 | 1 | 20 | Szkoła podstawowa nr7 Ćwiklice |
Pachoń Lena | 2012 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pasecki Oskar | 2012 | 2 | 3 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pawlik Antoni | 2012 | 1 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pępek Mateusz | 2012 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pietraszko Filip | 2012 | 1 | 5 | |
Pietrzyk Piotr | 2012 | 1 | 18 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Placuch Karol | 2012 | 4 | 44 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Podgórska Milena | 2012 | 6 | 36 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Polok Jakub | 2012 | 3 | 24 | Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Poprawa Jan | 2012 | 4 | 63 | CETiR Goczalkowice Zdrój + CETiR Goczałkowice Zdroj + CETiR Goczalkowice Zdroj + CETiR w Goczałkowicach Zdroju |
Przeszłowska Justyna | 2012 | 2 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pudełek Nikola | 2012 | 1 | 6 | Przedszkole Publiczne Nr 4a w Czechowicach-Dziedzicach |
Pustelnik Paulina | 2012 | 6 | 114 | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pyrzakowska Jakub | 2012 | 1 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pyrzakowski Jakub | 2012 | 1 | 3 | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pytel Zuzanna | 2012 | 2 | 28 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Rojczyk Franciszek | 2012 | 2 | 20 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Rudzińska Złata | 2012 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Ryszka Lena | 2012 | 1 | 17 | MKS Iskra Pszczyna |
Siemiński Nikodem | 2012 | 3 | 9 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Sikora Adam | 2012 | 6 | 89 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Stanclik Konrad | 2012 | 1 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Surzyn Alicja | 2012 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szczepanik Laura | 2012 | 2 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach + Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Szczyrek Wiktor | 2012 | 6 | 40 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szostak Laura | 2012 | 2 | 5 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szpaczek Marcin | 2012 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
szubert sara | 2012 | 1 | 3 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szwed Karolina | 2012 | 1 | 9 | MOSiR Czechowice-Dziedzice |
Taborska Amelia | 2012 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Targošová Soňa | 2012 | 2 | 35 | AK Stará Bystrica |
Tyrka Antoni | 2012 | 5 | 91 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Węcław Hanna | 2012 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wròbel Antoni | 2012 | 5 | 25 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Wróbel Nina | 2012 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Zabrzeski Stanisław | 2012 | 2 | 24 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Zuber Jakub | 2012 | 3 | 53 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Zuber Julia | 2012 | 3 | 23 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Zupok Zuzanna | 2012 | 1 | 10 | MKS Iskra Pszczyna |
Żurek Tymoteusz | 2012 | 6 | 62 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Barzycki Jakub | 2011 | 6 | 95 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Basiura Karol | 2011 | 2 | 29 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Biegun Zofia | 2011 | 5 | 97 | Sp.Miedzyrzecze Górne + + ZSP Międzyrzecze Górne + SP. Międzyrzecze Górne + Sp Międzyrzecze Górne |
Boczar Filip | 2011 | 2 | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Bromboszcz Jakub | 2011 | 3 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Budka Wojciech | 2011 | 6 | 79 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Chernej Nikita | 2011 | 1 | 10 | Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Chmielewski Konrad | 2011 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Ciupka Robert | 2011 | 5 | 56 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Cocyk Tomasz | 2011 | 3 | 42 | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Dąbrowska Ewa | 2011 | 6 | 66 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Dąbrowska Maja | 2011 | 1 | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Dubiel Alicja | 2011 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Dudzik Zofia | 2011 | 3 | 59 | LKS Pszczyna + ZSP w Łące |
Filapek Piotr | 2011 | 1 | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Gębala Wiktor | 2011 | 1 | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Goleń Miłosz | 2011 | 3 | 9 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
GRĄDZKI FILIP | 2011 | 6 | 41 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
GRĄDZKI PAWEŁ | 2011 | 4 | 22 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Hałat Wiktoria | 2011 | 5 | 73 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Hankus Kornelia | 2011 | 1 | 14 | Przedszkole Publiczne Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Harężlak Szymon | 2011 | 3 | 50 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jonkisz Martyna | 2011 | 1 | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jurczak Karol | 2011 | 5 | 93 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Kaczorowska Iga | 2011 | 1 | 19 | MKS Iskra Pszczyna |
Karasiewicz Fabian | 2011 | 1 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kiełbas Wanessa | 2011 | 1 | 6 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kosibor Oliwia | 2011 | 1 | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kotas Leon | 2011 | 1 | 4 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kozik Józef | 2011 | 1 | 7 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Kubień Nikodem | 2011 | 5 | 74 | ZSP Jankowice |
Kuboszek Nikodem | 2011 | 3 | 21 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kuzka Lena | 2011 | 5 | 87 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Majdak Karol | 2011 | 2 | 40 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Majka Igor | 2011 | 1 | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 29 w Bielsku-Białej |
Matysek Paweł | 2011 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Nowak Julia | 2011 | 5 | 70 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pająk Lena | 2011 | 6 | 97 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Palik Dawid | 2011 | 2 | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Panfil Emilia | 2011 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Piasecka Karolina | 2011 | 1 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach |
Polaczek Antoni | 2011 | 1 | 9 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Porębski Dawid | 2011 | 1 | 2 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Pustelnik Filip | 2011 | 1 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
puzoń julia | 2011 | 1 | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Rodak Kacper | 2011 | 1 | 16 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Rzepus Julia | 2011 | 1 | 17 | SP Mazańcowice |
Samek Wiktor | 2011 | 5 | 96 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Sanin Artem | 2011 | 2 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Siudak Julia | 2011 | 4 | 67 | Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach + SP8 Cz- Dz i MKS Cz-Dz |
Smolarz Adam | 2011 | 3 | 33 | SP 9 Łąka + ZSP w Łące + LKS Pszczyna |
stanclik jakub | 2011 | 6 | 109 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Stanclik Julia | 2011 | 5 | 69 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Świerkot Maja | 2011 | 1 | 9 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Tomalik Jan | 2011 | 1 | 16 | ZSP Rudzica |
Trzebska Hanna | 2011 | 1 | 14 | |
Tyrka Kacper | 2011 | 4 | 54 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
Uchwat Adam | 2011 | 4 | 34 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Urbańska Julita | 2011 | 4 | 57 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wiśniewski Karol | 2011 | 4 | 39 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Wizner Karolina | 2011 | 6 | 67 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Włoch Miłosz | 2011 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wojtyła Aleksandra | 2011 | 1 | 18 | LKS POGÓRZE |
Wycisk Michał | 2011 | 1 | 3 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Zbijowska Lena | 2011 | 1 | 9 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Zygma Maja | 2011 | 2 | 39 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ligocie |
Żaczek Michał | 2011 | 2 | 21 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
ADAMASZEK PAWEŁ | 2010 | 5 | 61 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Bieszczad Tamara | 2010 | 1 | 20 | MKS Iskra Pszczyna |
Borys Dominika | 2010 | 1 | 14 | Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
Bytom Nikola | 2010 | 5 | 98 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Carr Dominik | 2010 | 6 | 96 | SP2 LIGOTA + Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach + |
Cebula Jan | 2010 | 1 | 20 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Czerwieńska Sonia | 2010 | 1 | 16 | MKS Iskra Pszczyna |
Data Zuzanna | 2010 | 2 | 28 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Dobucka Maja | 2010 | 1 | 15 | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach |
GIBAS KACPER | 2010 | 1 | 12 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Gwizdoń Emilia | 2010 | 1 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Hałas Kamil | 2010 | 3 | 57 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kamiński Sebastian | 2010 | 1 | 15 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kocierz Zuzanna | 2010 | 2 | 36 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kupczak Kacper | 2010 | 6 | 94 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Lamczyk Maksymilian | 2010 | 4 | 68 | Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Jana Pawła 2 w Rudzicy |
Lorańczyk Edyta | 2010 | 5 | 80 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Łaszczok Nina | 2010 | 1 | 20 | Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach |
Magiera Adam | 2010 | 3 | 25 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Maj Oliwia | 2010 | 4 | 64 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Malchar Michał | 2010 | 4 | 72 | Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła 2 w Rudzicy + ZSP Rudzica |
Mazur Maja | 2010 | 6 | 112 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Michalczak Jakub | 2010 | 3 | 35 | Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach |
MORYTO ŁUKASZ | 2010 | 1 | 16 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Musiał Jaśmina | 2010 | 1 | 15 | UKS Trójka Radlin |
Owczarz Nikodem | 2010 | 3 | 45 | MOSiR Czechowice-Dziedzice |
Polak Ksawery | 2010 | 2 | 25 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Rojczyk Weronika | 2010 | 2 | 32 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Sikora Olaf | 2010 | 5 | 71 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Smolarz Wiktor | 2010 | 1 | 13 | ZSP w Łące |
Stefański Kamil | 2010 | 1 | 8 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szkucik Mateusz | 2010 | 1 | 19 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Szperka Wiktor | 2010 | 6 | 107 | Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach |
Szymura Franciszek | 2010 | 1 | 20 | MKS Iskra Pszczyna |
Tomanek Kacper | 2010 | 1 | 15 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Trebel Jagoda | 2010 | 1 | 19 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wożniczko Oskar | 2010 | 1 | 9 | |
Wójcik Kamil | 2010 | 1 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Zarzyna Kamil | 2010 | 2 | 16 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Baca Karol | 2009 | 4 | 71 | Szkoła Podstawowa Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach + Zespół Liceów im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach |
Białek Maja | 2009 | 1 | 16 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Buczek Paweł | 2009 | 1 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Ciesielczyk Roksana | 2009 | 1 | 15 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Ciesielczyk Wiktoria | 2009 | 1 | 14 | |
Czajowski Jakub | 2009 | 1 | 18 | Zespół Liceów im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach |
Czyż Paweł | 2009 | 1 | 14 | V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej |
Harmasz Kacper | 2009 | 5 | 80 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jarnot Karol | 2009 | 1 | 6 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Jaworska Milena | 2009 | 1 | 18 | MKS Czechowice - Dziedzice |
Kluka Franciszek | 2009 | 1 | 10 | Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Bestwinie |
Kołodziejczyk Hubert | 2009 | 1 | 16 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Kubik Karol | 2009 | 1 | 15 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Lorańczyk Krzysztof | 2009 | 1 | 7 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Machej Emilia | 2009 | 1 | 20 | IV LO im. KEN w Bielsku-Białej |
Mordarska Maja | 2009 | 1 | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Obrzut Nikola | 2009 | 1 | 17 | Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach |
Pochwat Bartłomiej | 2009 | 1 | 19 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Polok Przemysław | 2009 | 5 | 74 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach + Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach |
Sikorski Filip | 2009 | 1 | 10 | |
Słowik Hubert | 2009 | 5 | 100 | Czarków + Stara Wieś |
Sobota Konrad | 2009 | 1 | 17 | ZDZ - Zespół Szkół w Bielsku-Białej im. gen. Stanisława Sosabowskiego ZDZ w Katowicach |
Sobuś Alicja | 2009 | 1 | 19 | IV LO im. KEN w Bielsku Białej |
Szczerba Nikola | 2009 | 1 | 20 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Szkowron Błażej | 2009 | 1 | 9 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ligocie |
Trzebski Michał | 2009 | 1 | 12 | |
WIRA IGOR | 2009 | 1 | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Wróblewski Szymon | 2009 | 1 | 15 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Wrzoł Karol | 2009 | 4 | 57 | ZS Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Bromboszcz Nikola | 2008 | 4 | 75 | LO im. Tadeusza Kościuszki Bielsko + L.O im. Tadeusza Kościuszki B-B + MOSiR Czechowice-Dziedzice |
Grzywacz Maksymilian | 2008 | 4 | 70 | IV LO im. Komisji edukacji narodowej w Bielsku-Białej + IV LO im KEN Bielsko-Biała |
Jurczyk Maria | 2008 | 1 | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Kapias Kornel | 2008 | 3 | 53 | ZS Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach + Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach + |
Łękawa Zuzanna | 2008 | 1 | 18 | Liceum Ogólnokształcące nr. 1 w Pszczynie |
Malik Kuba | 2008 | 1 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Matulewicz Jakub | 2008 | 1 | 15 | Zespół Liceów im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach |
Paszek Julia | 2008 | 1 | 17 | Szkoła Podstawowa w Zabrzegu |
Ryguła Kacper | 2008 | 1 | 19 | Powiatowy Zespół Szkół Nr.1 w Pszczynie |
Szwedka Bartosz | 2008 | 1 | 14 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach |
Zięba TOMASZ | 2008 | 1 | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach |
Żyła Bruno | 2008 | 1 | 17 | II Liceum Ogólnokształcące im. C.K Norwida w Tychach |
Kamiński Szymon | 2007 | 2 | 40 | Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach |
Włodarczyk Anna | 2007 | 1 | 20 | LO Marii Skłodowskiej - Curie w Czechowicach - Dziedzicach |
Wrzoł Mateusz | 2007 | 1 | 19 | VIII LO w Bielsku Białej |
Fajlhauer Kacper | 2005 | 4 | 77 | ZS Specjalnych Nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach |
Malchar Kinga | 2005 | 1 | 20 | Zespół Liceów im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach |
Krywult Szymon | 1998 | 1 | 20 | KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA |
Sapota Honorata | 1995 | 1 | 20 | Czechowice-Dziedzice |
Wydra Szymon | 1994 | 1 | 18 | neocichociemni |
Londzin Marcin | 1992 | 1 | 20 | LUKS Zabrzeg |
Kowalewska Dagmara | 1991 | 2 | 39 | |
Ryszka Łucja | 1991 | 1 | 19 | Czechowice-Dziedzice |
Siecińska Amanda | 1991 | 1 | 19 | Czechowice-Dziedzice |
Łucka Adelajda | 1990 | 1 | 20 | Pszczyna |
Owczarz Angelika | 1989 | 1 | 18 | Kaniow |
Rybski Jerzy | 1987 | 1 | 17 | Zabrzeg |
Adamus Wojciech | 1985 | 2 | 38 | Czechowice-Dziedzice |
Niesyt Dorota | 1985 | 2 | 36 | |
Hałas Marcin | 1984 | 1 | 19 | |
Pancerz Mariusz | 1979 | 1 | 20 | |
Krupa Gabriela | 1976 | 2 | 39 | Biegiem Przez Chybie |
Paczyńska-Piątek Agnieszka | 1975 | 1 | 19 | Dorosły |
Szwed Renata | 1974 | 1 | 20 | ZF |
Szymkowski Krzysztof | 1974 | 2 | 40 |